м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ще більше можливостей з Віртуальною мобільною АТС від Київстар

   11.04.2019

   Функція запису розмов з мобільних та фіксованих телефонів вже доступна бізнес-клієнтам Київстар.

   Найбільший мобільний оператор України Київстар розробив і запустив новий компонент сервісу «Віртуальна мобільна АТС» - запис розмов на мобільних та фіксованих номерах та створення історії дзвінків. 

   Історія дзвінків - один з найважливіших складових віртуальної мобільної АТС. Це наочний інструмент для навчання і проведення тренінгів для менеджерів з продажів та співробітників контакт-центрів, своєчасна обробка і аналіз запитів клієнтів і, нарешті юридично обґрунтовані захист і аргументація, як для компанії, так і для клієнта. Запис розмови починається виключно після попередження абонента про цю дію.

   «Постійний розвиток конвергентних та інформаційно-комунікаційних рішень дозволяє нам не просто надавати послуги зв'язку, а ставати повноцінними бізнес партнерами для наших клієнтів» - коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   Віртуальна мобільна АТС дозволяє інтегрувати мобільні та фіксовані телефони в складні бізнес-процеси компаній. Наприклад, можна за 15 хвилин розгорнути контакт-центр зі складним розподілом вхідних і вихідних дзвінків, не залучаючи профільних фахівців і не встановлюючи дороге спеціальне обладнання. 

   Що дозволить функція запису дзвінків від Віртуальної мобільного АТС від Київстар:

   • Записувати 200 годин розмов (з циклічним перезаписом) на кожному телефонному номері з підключеною функцією;
   • Прослуховувати записані розмови на web порталі послуги «»;
   • Прослуховувати записані розмови в системах керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM) Bitrix24 і Terrasoft;
   • Записи зберігаються на захищених серверах мобільного оператора Київстар з виконанням вимог Закону України «Про Захист персональних даних». Бізнес-клієнти зможуть отримати доступ до своїх записів телефонних розмов після проходження відповідної верифікації.

   Детальну інформацію про підключення до Віртуальної мобільного АТС і питаннях, пов'язаних з його використанням, можна знайти за посиланням.            

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.