м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Ще більше послуг у нових тарифах «Київстар Все разом»

   01.10.2019

   З 1 жовтня 2019 року Київстар запускає для нових клієнтів чотири тарифні плани в лінійці «Київстар Все разом».

   Усі нові тарифні плани включають: домашній інтернет зі швидкістю 100Мб/сек, безлімітні дзвінки на номери Київстар та безлімітний нетарифікований інтернет* для користування 42 популярними додатками. Серед них: Google Maps, Snapchat, Pinterest, Google Play Music, SoundCloud, Spotify, Netflix. Популярні онлайн-ігри Minecraft, World Of Tanks BLITZ, сервіс Steam та інші додатки. 

   Окрім цього:

   • в тарифі «Київстар Все разом Базовий» абонентам буде запропоновано 120 хв. на номери інших телеком-операторів, а також 12Гб мобільного інтернету;
   • в тарифі «Київстар Все разом Вигідний» у абонента буде безлімітний мобільний інтернет та 180 хв. на мобільні інших операторів і закордон**, а також 180 SMS для відправки по Україні;
   • «Київстар Все разом Щедрий» безлімітний мобільний інтернет та 300 хв. на інші мобільні України і закордон**;
   • «Київстар Все разом Ігровий» - тариф, який розроблений спеціально для поціновувачів онлайн гри «World Of Tanks», адже в нього включені додаткові ігрові переваги. Крім цього, цей пакет включає  300 хв. на інші мобільні України і закордон**, а також 300 SMS по Україні.

   Для нових абонентів діятиме промо-пропозиція «Крок вперед» - знижка 50 грн. на перші 4 плати за пакет послуг. Абоненти, які підключать «Київстар Все разом Ігровий» до кінця листопада,  отримають знижку в 175 грн. на перші 4 оплати.

   З детальними умовами нових тарифних планів можна ознайомитися на офіційному сайті Київстар у розділі «Тарифи». Для абонентів, котрі підключили свій тариф до 1 жовтня жодних змін не відбувається, вони і далі будуть обслуговуватися за попередніми умовами.

   Тарифна лінійка «Київстар Все разом» - це пропозиція, яка включає в одному тарифі послуги – мобільний зв'язок, фіксований домашній інтернет, а в тарифі «Київстар Все разом Комфорт» ще і «Домашнє ТБ». Таким чином абонент може зекономити на оплаті послуг до 50% їх вартості.

    

   *Під твердженням «безлімітний інтернет» слід розуміти, що мегабайти мобільного інтернету не тарифікуються при користуванні додатками, що вказані в умовах тарифного плану. Завантаження зазначених додатків з використанням мобільного інтернету - згідно з умовами тарифного плану.

   **Хвилини на інші напрямки можна використовувати для дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку в Італії, Польщі, Німеччині, Чехії та Росії. За даними Київстар майже 90% всіх дзвінків за кордон абоненти здійснюють саме у ці країни.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.