м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Щодо порядку розгляду звернень громадян та організацій під час карантину

   20.03.2020

   Київстар забезпечує безперервну роботу всіх сервісів, щоб наші абоненти залишалися на зв’язку в умовах надзвичайної ситуації та режиму карантину.

   Разом із цим, для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, враховуючи вимоги чинного законодавства України та рекомендації органів державної влади та місцевого самоврядування, Київстар переводить у безконтактний режим максимально можливу кількість виробничих та операційних процесів. З цією метою ми внесли зміни в порядок прийому громадян та їхніх звернень і просимо надсилати запити, заяви або пропозиції на електронну пошту info@kyivstar.net без особистого відвідування офісів компанії.

   Щоб ваші звернення були опрацьовані якісно та у встановлені законодавством строки, будь ласка, дотримуйтесь вимог щодо їх оформлення https://kyivstar.ua/uk/about/about/feedback.

   Ми підтримуємо зусилля держави й громадян України в боротьбі з поширенням коронавірусу COVID-19 і хочемо допомогти спільно подолати наявні складнощі. Київстар за будь-яких обставин оперативно розглядатиме всі звернення та проявлятиме велику турботу про клієнтів.