м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Швидкий електронний документообіг зі Star.Docs від Київстар

   23.11.2018

   Найбільший в Україні оператор мобільного зв’язку Київстар запустив сервіс електронного документообігу Star.Docs, який було створено у партнерстві з консорціумом Intecracy Group. Завдяки цьому рішенню приватні підприємці, представники великого, малого і середнього бізнесу можуть значно спростити роботу із внутрішніми документами та полегшити спілкування з контрагентами чи партнерами. 

   Сервіс Star.Docs дозволяє створювати, надсилати та отримувати документи за кілька секунд, заощаджувати час на їх підготовку та погодження,  працювати з документами спільно, коментувати та обговорювати їх онлайн, слідкувати за дедлайнами навіть зі смартфону, зберігати усі файли у безпечному місці – у хмарному сховищі  або на цифровому носії,  мати до них доступ 24/7 та легко знаходити потрібні документи в електронних реєстрах. 

   «Київстар піклується про своїх клієнтів та вже не вперше пропонує їм сервіси, що оптимізують внутрішні бізнес-процеси компаній, роблять їх більш раціональними та ощадними, - коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. - Зі Star.Docs будь-яка компанія чи підприємець може заощаджувати на адміністративних витратах та вести документообіг зі своїми партнерами та клієнтами віддалено  - в електронному вигляді в режимі онлайн».

   Розпочати роботу із сервісом легко. Достатньо зареєструватися у Star.Docs та мати для проведення операцій ЕЦП (електронний цифровий підпис) або КЕП (кваліфікований електронний підпис)*. А після запуску у загальне користування сервісу Mobile ID підписувати електронні документи можна буде також з мобільного пристрою – на документи буде наноситися електронний підпис з SIM-картки користувача Mobile ID.
   Для обміну електронними документами із зовнішніми контрагентами до системи мають бути підключені обидва учасника операції. В разі інтеграції сервісу до корпоративних систем обліку та документообігу знадобиться допомога API.

   «Мета Star.Docs – спростити для підприємців, великих, малих та середніх компаній ведення документообігу, який є основою бізнесу, - каже Олександр Вернигора, директор Intecracy Deals (консорціуму Intecracy Group). – Разом із Київстар ми створили дійсно надійне та зручне рішення. На сьогодні є вся необхідна законодавча база для того, щоб компанії підписували договори, виставляли рахунки чи вели первинну документацію в електронному вигляді. Бізнес обов’язково має скористатися такою можливістю».  

   Першим користувачем Star.Docs став безпосередньо сам Київстар. Завдяки новому сервісу можна в електронному вигляді онлайн направляти оператору заявки на отримання послуг, обмінюватись договорами, рахунками, первинною та іншою документацію, а також за лічені хвилини підписувати документи з використанням ЕЦП чи КЕП - без візиту до офісу чи магазину Київстар.

    

   Гарантії безпеки.

   В основі Star.Docs лежить система зовнішнього юридично значущого електронного документообігу Deals, яка реалізована на платформі UnityBase. Це головна гарантія безпеки Deals, адже в рамках UnityBase використовуються підходи та рішення у сфері безпеки, які відповідають вимогам НД ТЗІ 2.5-004-99 «Критерії оцінки захищеності інформації в комп’ютерних системах від несанкціонованого доступу», що підтверджено відповідним експертним висновком. На UnityBase працює низка українських державних реєстрів, а також система внутрішнього електронного документообігу Megapolis.DocNet, якою вже багато років користуються органи державної влади та органи місцевого самоврядування України і сам  Київстар. Отже, наявний рівень безпеки Star.Docs дозволяє бізнесу надійно та без побоювань працювати з електронними документами і зберігати їх онлайн. 

   Більше дізнатися про Star.Docs можна за посиланням https://kyivstar.ua/uk/sme/stardocs.

   * КЕП (кваліфікований електронний підпис) можна отримати в будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua