м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «Smart conference» – нове рішення Київстар для раціонального бізнесу

   03.10.2018

   «Віртуальна мобільна АТС» Київстар стала більш функціональною. Для корпоративних бізнес-клієнтів розроблена послуга «Smart conference», яка дозволяє організувати і провести аудіоконференцію відразу на 128 учасників, а також зробити масову розсилку голосових повідомлень.

   «Це рішення для бізнесу, зацікавленого в раціональності процесів, коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. В даному випадку ми говоримо про оптимізацію часу на проведення зустрічей, коштів на організацію відряджень та  інших ресурсів. Система виконує роботу менеджера, не допускаючи помилок або збоїв, економить час  та кошти  компанії».

   Віддалене робоче місце, представництва бізнесу або партнерів у різних містах або країнах, – тепер не перешкода для ефективних комунікацій. Компаніям не потрібно витрачати кошти на організацію відряджень, учасникам конференцій очікувати, тих, хто запізнився, або в останній момент отримувати інформацію про те, що людина не може взяти участь у зустрічі. Зі «Smart conference» повноцінну нараду можна провести онлайн або по телефону.

   Управління послугами здійснюється з WEB-інтерфейсу. Сервіс надається «в хмарі». Організатор задає необхідні параметри (номера телефонів, дату, час, голосове привітання та ін.) і платформа в автоматичному режимі збирає учасників або робить розсилку повідомлень. Збір учасників відбувається одночасно, і організатор може відстежувати, хто підключився до віддаленої зустрічі, чи всі залишаються на зв'язку, включати або відключати мікрофони, додавати або видаляти учасників, надавати для перегляду документи тощо. Після завершення конференції автоматично формується її аудіозапис і протокол.

   Платформа дзвонить і приймає дзвінки абонентів українських та зарубіжних операторів мобільного та фіксованого зв'язку. Для цього потрібні тільки телефонний зв'язок та інтернет. Додаткове обладнання не буде потрібно. Вартість дзвінка відповідно до тарифних планів (якщо абонент дзвонить на платформу). Дзвінки на номери «Віртуальної мобільного АТС» безкоштовні.

   
    

   Довідка:

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G і 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів щомісяця. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар більше 20 років здійснює діяльність в Україні. Згідно дослідження «Вісник.Рейтинг», компанія - платник податків номер 1 в галузі зв'язку та входить в ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час операційної діяльності, компанія перерахувала в бюджет країни більш 57 млрд грн податків, а також інвестувала в розвиток телекомунікаційної галузі більше 36 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua