м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Соціальна ініціатива «Пошук дітей» працює у 12 областях

   14.09.2018

   14 вересня у Вінницькій, Закарпатській та Миколаївській областях телеком-оператор Київстар і Національна поліція України розпочали спільний соціальний проект «Пошук дітей».

   Сервіс працює на базі SMS-повідомлень і допомагає правоохоронним органам України використовувати можливості мобільної мережі Київстар для оперативного сповіщення в разі зникнення дітей.

   З 02 до 07 вересня Київстар сповістив через SMS усіх абонентів про запуск сервісу «Пошук дітей», який активують автоматично й безкоштовно. Абоненти, які не хочуть одержувати такі повідомлення, можуть самостійно відмовитися від розсилання, або ж підключити його повторно.

   SMS-повідомлення в межах ініціативи «Пошук дітей» міститимуть інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з докладнішою інформацією та фотографією, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти в пошуку. Повідомлення одержуватимуть абоненти, які перебували поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км, — це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

   Ганна Захараш, директор з корпоративних зв’язків Київстар: «За рік роботи ініціативи ми здійснили понад 76 SMS-розсилань у різних містах України. Це говорить про те, що таку важливу соціальну ініціативу, як «Пошук дітей» ми запровадили не дарма. Спасибі всім нашим абонентам, які допомагають Національній поліції шукати зниклих дітей».

   Нагадаємо, Київстар під’єднав до ініціативи «Пошук дітей» Одеську, Херсонську, Миколаївську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Харківську, Полтавську, Львівську, Закарпатську, Вінницьку й Київську області, а також місто Київ. До кінця року ініціатива запрацює  у всіх областях України.

   З докладною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch.

   Відповідно до законів України «Про захист персональних даних» і «Про телекомунікації», Київстар не повідомляє інформацію про місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні дані третім особам. Усі функції з відбирання номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, дотримуючись конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.

    

   Довідка

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар 20 років працює в Україні, це один з найбільших платників податків і найкращих роботодавців, а також соціально відповідальна компанія. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн. По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.