Новини і акції

Створи свою афішу Atlas Weekend разом із Київстар

21.06.2017

Обрати Топ-3 виконавців Atlas Weekend, скласти власний розклад виступів та розповісти друзям про свої музичні вподобання у соцмережі Facebook – такі можливості меломанам дарує Київстар. Компанія запускає спеціальний сайт, який стане чудовим навігатором фестивалю.

Уже від сьогодні усі охочі можуть створити на сайті kv.st/atlas свою особисту афішу фестивалю, обравши трьох улюблених виконавців Atlas Weekend.

Афішею можна поділитись у соцмережі Facebook, тим самим розказати про свої музичні вподобання та зібрати друзів-однодумців на фестиваль. Приємним бонусом для тих, хто поділиться, стане можливість виграти квитки на усі дні Atlas Weekend, а також отримати сувеніри під час фестивалю.

За декілька днів до фестивалю, коли організатори оголосять точний розклад виступів, на сайті буде змога створити свій власний розклад Atlas Weekend, що допоможе не загубитись поміж 8 сцен та 200 артистів.

Фестиваль Atlas Weekend 2017 пройде на ВДНГ у Києві з 28 червня по 2 липня. За 5 днів на 8 різноформатних сценах фестивалю виступить понад 200 артистів. Серед хедлайнерів фестивалю: The Prodigy, Kasabian, Royksopp, John Newman, Three Days Grace, Alex Clare, Nothing But Thieves, Brainstorm, Бумбокс, The Hardkiss, Monatik й інші.

У День Конституції, 28 червня, завдяки підтримці офіційного партнера фестивалю – компанії Київстар – вхід на всі події Atlas Weekend буде вільним.