м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Стармані, ДП Київстар, отримала ліцензію НБУ на здійснення фінансової діяльності

   30.06.2016

   Компанія «Стармані», дочірнє підприємство національного оператора Київстар, отримала ліцензію НБУ на переказ коштів у національній валюті. Отримання цієї ліцензії відкриває компанії можливість надавати клієнтам фінансові послуги грошових переказів.

   У світі слідом за електронною комерцією активно розвивається напрямок мобільної комерції. Оплата послуг і товарів онлайн здійснюється не тільки за допомогою банківської карти, а й мобільного телефона.

   Оплата послуг і товарів з балансу мобільного — проста, зрозуміла та зручна. Так, наприклад, у багатьох українців немає банківського рахунку або доступу до інтернет-банкінгу. Крім того, не всі, у кого є банківська карта, використовують її для онлайн-платежів, побоюючись стати жертвою кібершахраїв. У цьому випадку на допомогу приходить мобільний гаманець.

   Отримання ліцензії дозволить Стармані надавати клієнтам фінансові послуги грошових переказів. У планах компанії — дати можливість всім клієнтам Київстар оплачувати різні товари та послуги торговців, а також переказувати гроші своїм рідним і знайомим прямо з мобільного рахунку.

   «Отримання ліцензії це великий крок для нас, який дозволить розширити спектр послуг, що надаються, і зробити наш продукт ще кращим. У нас великі плани й амбіції у цьому напрямку, і скоро ми розповімо про новий проект, — повідомляє Тарас Горкун, начальник департаменту мобільних фінансових послуг і казначейства Київстар. — Так, наприклад, наша послуга „«СМАРТ-ГРОШІ»“ динамічно розвивається та надає абонентам все більше унікальних можливостей. За три роки сервісом скористалося близько 1 мільйона абонентів Київстар, які здійснили понад 4 млн транзакцій. Ми віримо в те, що оплата послуг і товарів з балансу мобільного стане ще більш затребуваною і популярною серед українців».