м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Стартапи по осені рахують: DEMO DAY в телеком-акселератор ВДНГ-TECh за підтримки Київстар

   11.10.2016

   10 жовтня телеком-акселератор ВДНГ-TECh за підтримки Київстар оголосив про результати першої програми розвитку телеком-стартапів, запущеної навесні цього року. Рішеннями, які були обрані оператором для обговорення умов комерційного запуску в першому півріччі 2017 року, стали: Gravitec, inCust, Virbox. Крім того, в рамках корпоративної соціальної відповідальності, Київстар підтримає команду Nravo Kids, надавши консультації і менторство.

   «Одне з головних умов виживання корпорацій в сучасному світі – приток нових ідей. Київстар не боїться експериментувати, тому ми підтримали телеком-акселератор. Це перший крок, за яким послідує багато цікавих проектів і нових рішень», – коментує Петро Чернишов, президент Київстар.

   Gravitec – перший сервіс push-повідомлень, який об'єднує класичне хмарне рішення для SMB (ефективне повернення користувачів на сайт), унікальне рішення для Enterprise – «Dedicated Service» (розширені вимоги до безпеки і повний контроль над сервісом), і рішення для реселерів «White Label» (швидкий старт власного бізнесу з мінімальними витратами).

   inCust – безкарткова програма лояльності для бізнесу «під ключ» за 15 хвилин. У порівнянні з конкурентними сервісами, рішення об'єднує кілька функцій: використання номеру телефону замість пластика, доступ до єдиного комунікаційного простору для клієнта, миттєвий запуск навіть на смартфоні. inCust надає бізнесу інструмент набору клієнтської бази, утримання клієнтів і зростання прибутку.

   Virbox – платформа для подорожей у форматі VR360. Команда займається як створенням VR контенту для подорожей, так і виробляє Teleport station – унікальні набори з картону для комфортного занурення у віртуальну реальність.

   Nravo Kids – дитячі розвиваючі ігри для мобільних пристроїв (Android, iOS і Windows Phone) з офлайнових доповненням. Проект вирішує проблему створення якісного українського контенту для самих маленьких абонентів і їхніх батьків.

   «Всі ми постійно чуємо експертні оцінки стартапів на ранніх стадіях: прийнято вважати, що 9 з 10 або 99% зі 100% не доживають і до року. Один з важливих факторів, який до цього призводить, – незнання ринку і невдалі спроби знайти свій сегмент. У стартапів немає тієї експертизи, якою володіють корпорації: це і колосальний досвід роботи з клієнтами, роботи з ринком, і інструменти для прорахунку і аналізу того, як буде сприйнятий продукт кінцевими споживачами. Саме для того, щоб об'єднати бажання стартапів розвиватися з експертизою, яку готові ділитися корпорації, ми створили технологічний кластер ВДНГ-TECh. У підсумку, в рамках нашого першого проекту з Київстар ми отримали відмінну синергію, від якої виграли всі: стартапи отримали безцінний досвід і можливість працювати в партнерстві з великим замовником, а корпорація – доступ до «свіжої крові» і проривним ідеям», – розповідає про мети створення програми керівник телеком-акселератора Олена Калібаба.

   ВДНГ-TECh – це технологічний кластер, який є частиною інноваційно-культурного центру ВДНГ. Навесні цього року команда ВДНГ-TECh, що складається з українських лідерів стартап-руху, анонсувала перший корпоративний акселератор – програму розвитку телеком-стартапів за підтримки Київстар.

   Протягом 3 місяців 11 команд-фіналістів телеком-акселератора вчилися у провідних експертів української та міжнародної стартап-екосистеми, а також у кращих фахівців Київстар для того, щоб доопрацювати свої проекти і отримати можливість спільного запуску продукту в партнерстві з телеком-оператором. Протягом 4 акселераційних модулів команди прослухали понад 240 годин лекцій від 37 експертів галузі.

   Команди-резиденти, які пройшли 11-тижневу навчальну програму, – це 11 проектів в різних сферах: big data analysis, VR, OTT, інтернет речей, інноваційні сервіси та додатки, які зможуть розширити список сервісів телеком-оператора.

   Всі випускники телеком-акселератора продовжать роботу з менторами програми, отримають експертну підтримку і доступ до ексклюзивних навчальних матеріалів.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.