Новини і акції

Стартапи з України вийшли в фінал Eurasia Mobile Challenge

27.12.2016

Три українські команди-фіналісти боротимуться за головний приз у $20 000 на розвиток свого стартапу, а також можливість поїхати на Mobile World Congress 2017 у Барселоні.

Mobile World Congress 2017

В Україні Eurasia Mobile Challenge проводиться вперше. Всього на конкурс було подано понад 1000 заявок з 8 країн, з них 88 – з України. За підсумками голосування журі від кожної країни було обрано по три команди.

Фіналістами з України стали:

  • Photofact – сервіс, що складається з мобільного додатку та хмарної платформи, який конвертує фотографії у звітний документ, захищений від підробки.
  • Online Бюро знахідок Luckfind.me (Online Lost & Found Luckfind.me) – сервіс пошуку загублених речей.
  • inCust – безкарткова програма лояльності для бізнесу «під ключ» за 15 хвилин. Рішення об'єднує кілька функцій: використання номера телефону замість пластика, доступ до єдиного комунікаційного простору для клієнта, миттєвий запуск навіть на смартфоні. Раніше inCust став випускником першого корпоративного телеком-акселератора ВДНГ-TECh за підтримки Київстар та отримав можливість комерційного запуску свого рішення на базі національного телеком-оператора.

У фіналі конкурсу 24 команди з України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану й Узбекистану виступлять зі своїми новаторськими ідеями та рішеннями перед журі, до складу якого входять 10 експертів – представники провідних компаній у сфері світового та локального цифрового підприємництва, міжнародні інвестори і топ-менеджери VimpelCom. Фінал пройде 24-25 січня 2017 р. у Вірменії.

За результатами фіналу 3 команди-переможці представлятимуть регіон Європи та Азії на глобальному конкурсі Global Mobile Challenge у рамках Mobile World Congress у Барселоні, який пройде з 27 лютого по 2 березня 2017 р.

Нагадаємо, Eurasia Mobile Challenge – це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, частиною якого є Київстар.

Участь у конкурсі дає можливість молодим стартаперам поліпшити свої підприємницькі навички, продемонструвати унікальне та інноваційне мислення, а також виграти грошовий приз. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark («Зроби свій внесок»), мета якої – розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього та сприяння економічному розвитку країни.

Детальніше на сайті: www.kyivstar.ua/emc.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 19 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Зроби свій внесок» (Make Your Mark)

Make Your Mark – загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар», що діє у рамках однойменної глобальної програми міжнародної групи VimpelCom. Проект направлений на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів і молодих підприємців. Ініціатива передбачає підтримку українських школярів, які демонструють найкращі результати у точних дисциплінах – природничих науках, технологіях, включаючи інформаційні,а також в інженерії, робототехніці та математиці.

У 2015 році в рамках ініціативи «Зроби свій внесок» Київстар підтримав змагання програмістів OCPC-2015 та Всеукраїнську учнівську математичну олімпіаду. У 2016 році за сприяння компанії національна команда вкотре гідно представила Україну на міжнародних олімпіадах – Romanian Master in Mathematics та European Girls’ Mathematical Olympiad, а також на Міжнародній математичній олімпіаді в Гонконзі. У 2015-2016 роках Київстар підтримав проведення 25 академічних змагань у сфері політехнічних знань, з них 6 – міжнародні. У цих змаганнях, а також в інших освітніх ініціативах в області точних наук взяло участь понад 4 200 дітей зі всієї України.

Також Київстар організовує серію зустрічей із лідерами суспільної думки в галузі економіки та соціальних дисциплін на базі Kyivstar Business Hub. Цей проект направлений на розвиток духу підприємництва та технологічних навичок у молоді. З-поміж іншого, ініціатива «Зроби свій внесок» орієнтована на стимулювання створення та розвитку молодими людьми соціально-значущих програмних продуктів, побудованих на мобільних технологіях. Загалом гостями цих заходів стало вже понад 4 714 молодих підприємців.

У 2016 році Київстар підтримав запуск телеком-акселератора ВНДГ-TECh, конкурсної програми, орієнтовану на пошук та розвиток інноваційних технологій і розробок. Учасники програми – молоді підприємці, команди стартапів, а також представники малого та середнього бізнесу. Цього ж року національний телеком-оператор підтримав Eurasia Mobile Challenge, ініціативу VimpelCom, спрямовану на розвиток ідей молодих підприємців у сфері розробки інноваційних мобільних продуктів. 88 українських стартапів отримали можливість виграти $20 000 на розвиток свого продукту.