м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   StarTeams від Київстар – це робочий простір, що завжди з вами

   17.12.2019

   Київстар першим на ринку України представляє технічне рішення, завдяки якому приватні підприємці, представники малого, середнього та великого бізнесу можуть значно поліпшити роботу в командах і перевести багато робочих процесів у цифровий формат.

   У новому рішенні StarTeams Київстар об'єднав фіксований (міський) зв'язок, цифровий робочий простір Microsoft Teams і Віртуальну мобільну АТС.

   Це означає, що будь-яка компанія, що працює з великою кількістю вхідних і вихідних дзвінків, а також здійснює сервісне обслуговування своїх клієнтів зможе:

   • організувати єдиний корпоративний хмарний робочий простір на базі чату в Office 365 з доступом із будь-якої точки світу;
   • здійснювати і приймати дзвінки безпосередньо в додатках Microsoft Teams, використовуючи прямий міський номер компанії;
   • керувати розподілом дзвінків, зберігати історію дзвінків і розмов;
   • об'єднати мобільну і фіксовану телефонію за допомогою віртуальної АТС в єдину платформу.

   «Київстар піклується про своїх бізнес-клієнтів і пропонує нові цифрові сервіси, що допомагають оптимізувати внутрішні бізнес-процеси компаній, роблять їх простими та гнучкими. Зі StarTeams немає необхідності купувати дороге обладнання, а значить – будь-яка компанія може економити на операційних витратах і спрощувати багато робочих процесів», – коментує Костянтин Вечір, директор із розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   Як підключити сервіс StarTeams?

   Сервіс може підключити представник будь-якого типу бізнесу, не потрібно купувати дороге обладнання та обслуговувати його. Все здійснюється на вже наявному обладнанні підприємства. За допомогою технічної підтримки фахівців Київстар компанія протягом кількох годин підключає пакетне рішення StarTeams – сучасний робочий простір, який завжди під рукою. У пакетному рішенні є три елементи: виділені лінії SIP-телефонії, ліцензії на Microsoft Teams і Віртуальна мобільна АТС.

   Гарантія безпеки

   В основі StarTeams – передові засоби захисту Microsoft, звичні користувачам Office 365, дані в якому шифруються як при передачі, так і при зберіганні. Крім того, обмін інформацією у Віртуальній мобільній АТС відбувається на захищених серверах мобільного оператора Київстар і з дотриманням вимог Закону України «Про Захист персональних даних».

   Щоб підключити пакетне рішення StarTeams і дізнатися подробиці, замовте консультацію на сайті Київстар у розділі «Продукти та Послуги» або за номером 473.

    

   Довідка про компанію:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.