м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Стартує другий фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» від Київстар

   20.05.2016

   Національний телеком-оператор Київстар запрошує учнів 5-11 класів разом з педагогами взяти участь у другому всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». Автори кращих робіт отримають нагороди для себе і своїх навчальних закладів від компанії «Київстар».

   Скрайбінг – нова трендова техніка презентації, яка стала використовуватися в Україні зовсім недавно. Створення скрайбінг-ролика – цікавий творчий процес, який дозволяє навчитися візуалізувати основний зміст тексту швидким малюнком і при цьому робити це незвичайно та креативно.

   Організатори фестивалю «Покоління мобільного інтернету» – Київстар спільно з Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА – пропонують учням 5-11 класів під керівництвом вчителів створити короткі скрайбінг-ролики на тему «Моя 3G сім'я», що повинні допомогти людям, які поки не освоїли мобільний інтернет, оцінити всі можливості та переваги 3G.

   Журі з числа педагогів і представників організаторів фестивалю вибере 9 роликів-фіналістів у номінаціях «Онлайн-скрайбінг», «Мальований скрайбінг» та «Аплікаційний скрайбінг». Автори робіт і їхні керівники отримають сучасні смартфони з підключенням до мережі Київстар.

   Абсолютні переможці в кожній номінації будуть визначатися з числа фіналістів у результаті підсумовування оцінок журі та рейтингу онлайн-голосування. Кращі з кращих принесуть нагороди своїм школам.

   «Покоління мобільного інтернету – це наші діти, які з народження бачать, як мобільні технології роблять життя людей більш простим і зручним. Ми бажаємо натхнення учасникам фестивалю і з нетерпінням чекаємо на незвичайні 3G-історії», – говорить керівник фестивалю «Покоління мобільного інтернету», менеджер зі зв'язків із громадськістю Київстар Алла Лаврентьєва.

   Роботи на фестиваль приймаються до 20 вересня 2016 року. Методичні рекомендації щодо створення скрайбінг-роликів опубліковані на освітньому порталі http://zw.ciit.zp.ua в розділі ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінгу «Покоління мобільного інтернету».

   У 2015 році Київстар спільно з педагогами ініціював перший всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». У рік масштабного запуску 3G в Україні національний телеком-оператор запропонував школярам створити позитивний інтернет-контент про те, для чого потрібні швидкісні мобільні технології. З цим завданням чудово впоралися 107 учнів під керівництвом педагогів із 9 областей України. Фіналісти І фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету - 2015» – http://artscribing.mmr.ua/.

   Офіційні правила можна завантажити за посиланням.