м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Стрічка «Пульс» виходить в кінопрокат

   19.07.2021

   Спортивна драма «Пульс», створена за підтримки Київстар, виходить в кінотеатральний прокат 22 липня цього року, за день до старту Токійської Олімпіади.

   Вихід художнього повнометражного фільму «Пульс» (виробництва компанії KINOROB, що входить до складу FILM.UA Group) на великі кінотеатральні екрани був запланований на 8 квітня. Але чергове введення жорсткого карантину у значній кількості регіонів країни змусили творців стрічки перенести її реліз на більш сприятливий період. В результаті старт прокату спортивної драми “Пульс” в національних кінотеатрах запланований на 22 липня 2021 року. Ця дата була обрана не випадково, адже фільм про реальну українську легкоатлетку та чемпіонку Оксану Ботурчук вийде за день до старту 32-х Олімпійських Ігор, які проходитимуть в Токіо (Японія).

   Нагадаємо, що наприкінці січня 2021 року відбулась світова прем’єра спортивної драми «Пульс» у рамках Flathead Lake International Cinemafest (Полсон, США). В результаті стрічка здобула 2 основні нагороди цього міжнародного кінофестивалю - кращий фільм та кращий режисер. Та на цьому фестивальна історія української картини не закінчується: її включили до своїх основних програм ще два міжнародні фестивалі. Це французький Nice International Film Festival та американський Richmond International Film Festival.

    

   Офіційний трейлер стрічки можна переглянути тут.

   Стежити за новинами проєкту можна на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

   Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

   ПУЛЬС / PULSE

   Прем’єра в Україні: 22 липня 2021 року

   Жанр: спортивна драма

   Виробництво: KINOROB («Незламна», «Сторожова Застава», «Захар Беркут», «Ціна Правди»)

   Дистрибутор: Кіноманія і FILM.UA Distribution

   Режисер: Сергій Чеботаренко

   Продюсер: Єгор Олесов

   Оператор: Юрій Король

   Автори сценарію: Ярослав Войцешек, Максим Черниш

   Художник-постановник: Марія Островська

   Композитор: Євген Філатов

   Художник з костюмів: Руслан Хвастов

   Художник з гриму: Алла Леонова

   У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

   Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.