м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Тариф «Дайте Ще!» розширює географію дії

   25.06.2019

   З 2 липня 2019 тарифний план «Дайте Ще!» стане доступним для активації ще в 17 районах Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

   Нагадаємо про головні переваги тарифу «Дайте Ще!»:

   • безлім на дзвінки у мережі найбільшого мобільного оператора України;
   • безлімітний мобільний інтернет;
   • пакет із 100 хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні, а також за кордон (Італія, Росія, Польща).

   Дізнатись більше про тариф та географію його дії можна за посиланням.

   Також з 2-го липня з переліку країн, в які можна телефонувати в рамках абонплати цього тарифу, будуть виключені Угорщина та Словаччина, адже дзвінки на ці напрямки не користуються попитом серед абонентів Київстар. Натомість ці хвилини можна використати на значно популярніші напрямки. Такі як, Італія, Росія та Польща. За даними Київстар саме на ці країни припадає 83% закордонних дзвінків. Також для абонентів з цим тарифним планом залишається доступною послуга «Улюблені країни», в рамках якої користувачі можуть підключити до трьох країн та телефонувати туди від 0,5 грн/хв (повна інформація про послугу).

   Тариф «Дайте Ще» стане альтернативою для «Z-тариф». Адже, з 2-го липня припиняється можливість переходу на цей тариф. Для вже існуючих користувачів «Z-тариф» його умови залишаються без змін.

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.