м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Тарифи Київстар Все разом вибрало вже 870 тис. абонентів

   15.09.2021

   Сьогодні виповнюється 5 років з моменту запуску конвергентних тарифів Київстар Все разом, що поєднали три телеком-послуги та включають мобільний зв’язок, безлімітний домашній інтернет, 290 каналів, 20 000 фільмів і серіалів у відеобібліотеці Київстар ТБ.

   Іллюстрація до новини

   Головними перевагами для абонентів є можливість економити до 50% вартості та сплачувати послуги з одного рахунку, а також наявність єдиної служби підтримки, що працює в режимі 24/7.

   Наразі конвергентна абонентська база становить 870 тис. абонентів, а проникнення в базу користувачів Домашнього Інтернету від Київстар – майже 80%. Найбільш активно послугу підключають у Києві, Харкові, Одесі, Житомирі, Львові, Хмельницькому.

    «Ми дуже раді, що наша пропозиція Все разом від самого початку сподобалася абонентам. Проте ми продовжували її розвивати. Так, у 2017 році запустили тариф Все разом Ігровий, що включає в себе додаткові бонуси від Wargaming. А в 2020-му лінійку поповнив соціальний тариф Все разом Для батьків, що доступний абонентам віком від 60 років за ціною лише 100 грн/міс. З моменту запуску онлайн-телебачення Київстар ТБ значним попитом почали користуватися тарифи Все разом Вигідний + ТБ і Все разом Базовий + ТБ. Саме завдяки бажанню реалізувати потребу кожного абонента ми змогли зацікавити таку кількість користувачів. Впевнені, що надалі популярність послуги тільки зростатиме», – зазначив Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету та конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 24 роки працює в Україні та визнана найдорожчим брендом України, найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.