Новини і акції

Телеканал «Україна», Сьогодні та Київстар шукають дзвінок, що змінив життя

26.12.2017

А ви пам'ятаєте свій найважливіший дзвінок, той, який перевернув ваш світ з ніг на голову в найкращому сенсі цього слова? Якщо так, поспішайте поділитися своїми історіями!

Із 19 грудня 2017 до 4 лютого 2018 року телеканал «Україна», Сьогодні та Київстар проводять конкурс «Дзвінок, що змінив життя». Автори п'яти найбільш неймовірних і зворушливих історій, яких визначить журі, стануть героями спецрубрики в програмі «Ранок з Україною» і отримають подарунки: смартфони.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті dzvinok.segodnya.ua та розповісти історію найважливішого у вашому житті дзвінка. Першими, хто заповнив свої анкети стали ведучі телепрограми «Ранок з Україною» Сергій Зенін і Світлана Катренко. Наприклад, Світлана Катренко згадує, як вперше додзвонилася на радіо. Її колега по ранкових ефірах на телеканалі «Україна», ведучий Сергій Зенін, розповів, як його запросили на кастинг «Ранку з Україною» по телефону. Їх історії послужать прикладом для інших учасників.

Після завершення конкурсу Сергій і Світлана особисто приїдуть привітати переможців і записати їх історії для спецрубрики в програмі «Ранок з Україною». Також протягом усього періоду конкурсу щотижня будуть розігруватися призи від компанії Київстар - пакети безлімітного інтернету на місяць.

«Київстар 20 років з Україною. Цей конкурс можливість поспілкуватися з абонентами, почути найяскравіші історії, поділитися радістю від того самого доленосного дзвінка. А ще, це чудова нагода подякувати 26 мільйонам наших абонентів за те, що залишаються з Київстар уже 20 років», коментує Анна Захараш, директор з корпоративних комунікацій Київстар.

Взяти участь у проекті.

Подробиці у відео.