м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Телеком-оператори запускають послугу «SMS-паркування» на муніципальних майданчиках у Харкові

   20.10.2020

   З 20 жовтня паркування на майданчиках Комунального підприємства «Харківпарксервіс» можна оплачувати за допомогою SMS. Послугу запущено телеком-операторами Vodafone Україна, Київстар та lifecell спільно з Харківською міською радою в рамках впровадження цифрової трансформації міста. З переліком муніципальних парковок можна ознайомитись за посиланням.

   Переваги послуги «SMS-паркування»:

   • безконтактна оплата;
   • оплата, не виходячи з авто;
   • простий алгоритм оплати «в один крок»;
   • послуга доступна з будь-якого мобільного телефона.

    

   Як скористатися послугою?

   Для оплати паркування абонент відправляє SMS на короткий номер 949 з текстом:

   XX0000XX

   Пробіл

   N

   Пробіл

   T

   У відповідь абоненту надходить SMS з інформацією щодо оплати паркування, а за 10 хв до його закінчення – попередження.де XX0000XX – державний номер авто, N – номер парковки, T – кількість годин паркування.

    

   Умови для оплати паркування за допомогою SMS:

   • вартість паркування оплачується з основного рахунку абонента;
   • послуга доступна абонентам Vodafone Україна, Київстар та lifecell передплаченої форми обслуговування;
   • для абонентів Vodafone мінімальний залишок балансу на мобільному рахунку після оплати паркування повинен бути не менше 3 грн, а для абонентів Київстар  та lifecell – 0 грн.

   За необхідності отримання дублікатів усіх діючих оплат, абоненту потрібно відправити SMS на номер 949  із текстом «D» або «d».

    

   Довідка про Vodafone:

   Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 22 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 червня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

   Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 році – 1 півріччі 2020 року перевищили 27,3 млрд грн.

   Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги – інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

   Додаткова інформація: press@vodafone.ua, vodafone.ua

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1 на ринку мобільного зв`язку, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про lifecell:

   lifecell ― український діджитал-оператор, що надає справжню свободу спілкування. За допомогою доступного високошвидкісного   мобільного Інтернету lifecell відкриває сучасні можливості мобільної комунікації для всіх категорій користувачів незалежно від віку чи знань технологій. Оператор належить Turkcell — турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Станом на кінець другого кварталу 2020 року активна 3-місячна абонентська база lifecell становила 7,6 млн користувачів.

   Діджитал-оператор lifecell пропонує тарифи та послуги, які є зручними та вигідними для користувачів розумних пристроїв. До цифрового портфоліо сервісів і продуктів компанії також входять: багатофункціональний месенджер BiP, захищене хмарне сховище lifebox, мобільний платіжний сервіс тощо. Діджитал-оператор реалізовує низку проєктів, спрямованих на розвиток «розумного міста», покращення безпеки громадян і запуск мереж IoT (Інтернету речей).

   Додаткова інформація: publicrelations@lifecell.com.ua, www.lifecell.ua