м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У 2015 році Київстар перерахував до держбюджету майже 6,5 млрд грн податків

   03.03.2016

   Національний телеком-оператор Київстар — один з найбільших платників податків серед підприємств України. У 2015 році компанія перерахувала до бюджетів різних рівнів майже 6,5 млрд грн. Інвестиції Київстар в телеком-інфраструктуру за рік перевищили 3,5 млрд грн.

   Київстар багато років поспіль входить у першу десятку найбільших платників податків України. За 2015 рік телеком-оператор сплатив до бюджету майже 6,5 млрд грн податків та відрахувань, у тому числі 2,7 млрд грн — за 3G-ліцензію.

   «6,5 млрд грн податків, що сплатила наша компанія — це заробітна плата 325 тисяч вчителів, або пенсія 4 мільйонів громадян, або стипендії майже 9 мільйонів студентів, — говорить Петро Чернишов, президент Київстар. Наша компанія на власному прикладі демонструє, скільки корисного може зробити для країни бізнес, який дотримується принципів ділової етики і уникає корупційних ризиків. Усі бізнес-процеси в Київстар — прозорі, чесні та відкриті. Завдяки цьому ми стали не тільки одним з найбільших платників податків країни, але й лідером телеком-галузі».

   За результатами 2015 року, Київстар визнано найбільш прозорою та підзвітною компанією в телеком-секторі України. Такі дані оприлюднив Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності».

   Київстар розвиває соціально-орієнтовані програми, спрямовані на підтримку підприємництва, шкільної освіти, впровадження технологій в усі сфери життя в Україні. У 2015 році компанія ініціювала соціально-освітню програму «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, яка демонструє успіхи в точних науках. За підтримки Київстар вже відбулися 3 літні школи і 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародні. У цих заходах взяли участь понад 3500 українських школярів.

   У 2015 році Київстар активно інвестував у розвиток сучасних технологій зв’язку в Україні. Так, капітальні витрати компанії перевищили 3,555 млрд грн, на 116% більше, ніж у 2014 році. Завдяки збільшенню інвестицій компанія досягла найбільшого покриття мережею 3G, яке на сьогодні охоплює понад 540 населених пунктів у 19 областях України.