м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У допомогу фермерам: m-Agri від Київстар вирушає у тур Україною

   31.07.2018

   Київстар запрошує аграріїв на «Київстар Фест», програмою якого буде охоплено 10 міст з 8 областей України: Київської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької.

   Протягом 18 днів туру аграрії матимуть змогу детальніше ознайомитися із можливостями мобільного додатку m-Agri.

   «Ми розробили унікальний додаток для малих фермерів і тепер хочемо розповісти їм про нього. Адже використання m-Agri може реально допомогти селянам продуктивніше вести власне господарство та розвиватися, – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Власники навіть найменших господарств повинні мати доступ до інформації, технологій та ресурсів, доступних великим агрохолдингам. І ми їм у цьому допоможемо».

   Окрім презентації додатку m-Agri, у програмі свята заплановані розіграші 50 смартфонів, цікаві конкурси та призи, дитячий розважальний майданчик та креативна фотозона «Kиївстар Фест», де відвідувачів очікуватиме усім відома Ципа.

   Усі охочі зможуть також безкоштовно зробити заміну наявних SIM-карток на USIM із підтримкою стандарту 4G, отримати консультації з тарифних планів мобільного зв’язку, додаткових послуг SIM-пара та SIM для планшета, придбати смартфони за вигідними цінами.

   А в експо-зоні «Київстар Фесту» розміститься ультрасучасний трактор Valtra T1000, з технологічними особливостями якого можна буде ознайомитися в деталях.

   Програму кількох фестивальних майданчиків підтримають великі аграрні підприємства – агрохолдинг «МРІЯ» та Група компаній «Укрлендфармінг».

   Першим містом, яке зустрічатиме «Київстар Фест» уже 1 серпня, стане м. Сквира Київської області. Детальніше про графік туру та умови акції з розіграшу смартфонів можна дізнатися на сайті https://fest.magri.kyivstar.ua/.

   Бізнес-додаток m-Agri у бета-версії був запущений Київстар на початку червня 2018 року. Він надає аграріям легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій,  новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій, а також надає можливості для виводу фермерів на нові ринки для продажу своєї продукції та створення умов для зростання їх власного бізнесу. На сьогодні m-Agri налічує сім основних розділів: Новини, Ринкові ціни, Погода, Фінанси, База знань, Smart-помічник, Повідомлення. Надалі платформу буде доповнено фінансовими сервісами, майданчиком для торгівлі тощо. На сьогодні М-Agri працює на ОС Android, безкоштовно завантажити його можуть абоненти всіх мобільних операторів України.  Детальніше https://magri.kyivstar.ua/.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.