м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У квітні Київстар презентує нові тарифні плани

   28.03.2016

   З 5 квітня 2016 року впроваджуються нові тарифні плани для контрактних абонентів та абонентів передплаченого зв’язку Київстар.

   Зверніть, будь ласка, увагу!

   З 5 квітня 2016 року, у зв’язку із запуском нових тарифних планів, буде закрито підключення на такі тарифні плани:

   Контракт. «Все за 40», «Все за 70», «Все за 95», «Все за 120», «Все за 150», «Все за 500», «Все за 800» (для контрактних абонентів мобільного зв’язку «Київстар»).

   Передплата. «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки+», «Київстар Дзвінки+. Регіон 1», «Київстар Дзвінки+. Регіон 2», «Київстар Смартфон», «Київстар Смартфон. Регіон 1», «Київстар Смартфон. Регіон 2», «Київстар Смартфон+», «Київстар Смартфон+. Регіон 1», «Київстар Смартфон+. Регіон 2» та «Київстар Смартфон Екстра», «Київстар Смартфон Екстра. Регіон 2».

   У період з 5 до 13 квітня 2016 року всі неактивовані стартові пакети з тарифними планами «Київстар Дзвінки», «Київстар Дзвінки. Регіон 1», «Київстар Дзвінки. Регіон 2», «Київстар Дзвінки+», «Київстар Дзвінки+. Регіон 1», «Київстар Дзвінки+. Регіон 2», «Київстар Смартфон», «Київстар Смартфон. Регіон 1», «Київстар Смартфон. Регіон 2», «Київстар Смартфон+», «Київстар Смартфон+. Регіон 1», «Київстар Смартфон+. Регіон 2» та «Київстар Смартфон Екстра», «Київстар Смартфон Екстра. Регіон 2» будуть переведені на нові тарифні плани для абонентів передплаченого зв’язку Київстар.

   Також з 7 квітня 2016 року буде закрито підключення послуги «20 хвилин на інші мобільні». Разом з цим абонентам буде надана можливість підключити нову послугу для дзвінків на інші мобільні.