Новини і акції

У Києві відкрито чотирьохсотий магазин Київстар у новому форматі

01.09.2017

1 вересня у центрі Києва, на вулиці Хрещатик, 52, урочисто відкрито чотирьохсотий, ювілейний магазин рітейл мережі Київстар.

Спеціально до цієї події з 1 по 3 вересня відвідувачів магазину чекають спеціальні пропозиції, цікаві розваги та подарунки. Серед них, наприклад, м'які іграшки «Ципа». Усі відвідувачі магазину зможуть придбати смартфони та інші гаджети з вигідними знижками.

Тепер у рітейл мережі Київстар – 400 фірмових магазинів. Вони представлені в 215 містах і населених пунктах, в тому числі і з населенням менше 20 000 осіб. Середня відвідуваність кожного магазину - понад 600 осіб в день. Більш ніж 1000 продажів девайсів та аксесуарів відбуваються у мережі щодня.

З травня 2015 року національний телеком-оператор проводить планомірний ребрендинг мережі магазинів. Окрім звичних для абонентів консультацій, нові магазини пропонують широкий вибір смартфонів та аксесуарів до них, сучасні гаджети: окуляри віртуальної реальності, гіроборди, квадрокоптера та інші товари за цінами інтернет-магазину.

«За останні два роки наша рітейл мережа показала чудові показники розвитку, і ми будемо продовжувати розвивати та вдосконалювати її. До кінця року вже 300 магазинів будуть працювати в новому форматі з великим вибором смартфонів та гаджетів, цікавими промо-пропозиціями та унікальною для вітчизняного рітейлу можливістю переконається в реальному часі в якості 3G мережі Київстар на всіх смартфонах в магазині» – коментує Ольга Смисльонова, Директор по роздрібних продажах Київстар.

Довідка про Київстар

Prometheus – український громадський проект відкритих онлайн-курсів, що почав свою діяльність в 2014 році. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім охочим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям.

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету майже 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять понад 30 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.