м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У мережі Київстар новий рекорд швидкості 4G – понад 800 Мбіт/c

   03.11.2020

   Київстар разом з технологічним партнером Huawei встановили новий рекорд швидкості передачі даних у 4G-мережі оператора – понад 800 Мбіт/с. Це стало можливим завдяки агрегації частот (Carrier Aggregation) – одночасному використанню частот 900 МГц, 1800 МГц та 2600 МГц, які згідно з ліцензіями компанія може використовувати для 4G.

   «Результати нових тестів ще раз підтверджують, що потенціал для розвитку 4G в Україні дуже великий. Тому, на мою думку, в найближчі декілька років телеком індустрії треба зосередитися саме на цій радіо технології. І на тому, щоб швидкісний інтернет був доступним для більш ніж 90% населення країни. Для цього Київстар щороку інвестує 4-5 млрд грн в розвиток власної телеком інфраструктури» розповів Василь Пантов, директор з планування та управління якістю мереж Київстар.

   Київстар з 2018 року використовує агрегацію частот 1800 МГц та 2600 МГц для надання абонентам високої швидкості та кращої ємності мережі. А з липня цього року мобільний оператор почав використовувати для 4G частоти 900 МГц, які забезпечують більший радіус дії базових станцій та допомагають розширювати мережу у маленьких селах.

   Обладнання, на якому був встановлений рекорд швидкості, використовується й при розширенні 4G у більшості міст та сіл України. Завдяки активним інвестиціям у будівництво, зараз швидкісний мобільний інтернет від Київстар працює у понад 15 тисячі міст та сіл України, де проживає 85% населення країни. А завдяки використанню всіх частот та впровадженню технологій, які належать до LTE Advanced Pro – CA, MIMO4x4, Massive MIMO, QAM256, Small Cell тощо – абоненти отримують не лише високу швидкість, але й надійне з’єднання та кращу ємність мережі.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G для 25,8 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є компанією номер 1, найдорожчим брендом, найкращим роботодавцем і найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.