м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У серпні Київстар підключив до 3G ще 750 населених пунктів

   15.08.2016

   За першу половину серпня 2016 року національний телеком-оператор збільшив зону 3G-мережі ще на 750 населених пунктів.

   Швидкісний мобільний інтернет став доступний у містах Балта, Каховка, Косів, Летичів, Лубни, Лебедин, Переяслав-Хмельницький, Путивль, Пирятин, Прилуки, Сокаль, Свалява, Новий Розділ, Нова Каховка, Чортків та ін. На сьогодні 3G-інтернетом Київстар можуть скористатися 20,8 млн мешканців України в понад 2550 населених пунктах.

   Швидкий розвиток мережі 3G дозволяє Київстар надавати клієнтам більше можливостей. Наприклад, у 2 кварталі 2016 року кожний абонент мережі 3G щодня використовував 13,7 Мб дата-трафіку, в той час як абонент мережі 2G/EDGE – лише 3,2 Мб. Абоненти, що користуються швидкісним 3G Київстар, генерують майже 70% загального дата-трафіку, який у 2 кварталі 2016 року перевищив 8,3 тисячі терабайтів. Усього від початку впровадження технології 3G швидкісним мобільним інтернетом скористалися 7,2 млн абонентів Київстар.

   Для того, щоб послуги 3G-зв’язку стали доступні якомога більшій кількості мешканців України, Київстар продовжує інвестувати в будівництво мережі та розвиток нових технологій. За 2015 рік і перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без врахування вартості 3G ліцензії) перевищили 4,5 млрд грн. Окрім того, Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайт, безлімітним доступом до соціальних мереж та мессенджерів, можливостями слухати музику та дивитися відео онлайн без обмежень.

   Також нагадаємо, що від початку 2016 року національний телеком-оператор сплатив до держбюджету 1,933 млрд грн податків та зборів. Згідно рейтингу, складеному Державною фіскальною службою, Київстар входить до ТОП-20 найбільших платників податків та утримує лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв’язку.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і понад 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.