м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   У травні 2016 р. зв’язок 3G Київстар запрацював у 216 селищах

   27.05.2016
   Національний телеком-оператор у травні розширив мережу 3G на 216 населених пунктів. Наразі кількість міст і селищ, де абоненти Київстар можуть користуватись послугами мобільної широкосмугової передачі даних, досягла 854.

   Після успішної модернізації та розширення мережі Київстар у 18 областях України послуги 3G стали доступні ще у 216 населених пунктах у сільській місцевості, на території з загальною кількістю населення понад 100 тисяч осіб.

   Так, у Київській області до мережі 3G долучились 42 селища у Києво-Святошинському, Бориспільському, Макарівському та Васильківському районах: Нове, Гнатівка, Горбовичі, Круглик, Лісне, Стоянка, Кременище, Мила, Мрія, Буча, Гурівщина, Безуглівка та ін.

   У Харківській області до мережі 3G Київстар долучились 24 селища, в основному в Дергачівському районі: Курортне, Ємці, Лужок, Караван, Барчани, Південне, Горбані, Федірці, Мовчани, Павленки тощо.

   У Криворізькому та Широківському районах Дніпропетровської області до 3G підключено 23 нових селища: Шевченкове, Златопіль, Червоні Поди, Кам’яне Поле, Новоселівка.

   На Західній Україні 3G з’явився у 68 селах у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Рівненській та Волинської областей. Серед них – Подобовець, Підгайці, Нагоряни, Морозовичі, Гончари, Монастир-Дережицький, Паланки, Підрясне, Загір’я, Бережани, Буковець, тощо.

   Завдяки розширенню мережі 3G у сільській місцевості загальна кількість населених пунктів, де абоненти Київстар можуть користуватись швидкісним мобільним інтернетом, досягла 854.

   Крім того, технічні тести для налаштування мережі 3G Київстар наразі проводяться ще у 150 населених пунктах, у числі яких - обласні та районні центри.

   Користування зв’язком у мережі 3G сплачується згідно з поточними тарифними планами. Абоненти Київстар будь-яких тарифних планів можуть користуватися швидкісним мобільним інтернетом без жодних налаштувань і заміни SIM-карти. Тарифи на послуги інтернету 3G такі ж, як і на інтернет за технологією EDGE.

   Щоб отримати більше переваг від сучасних інтернет-технологій, абоненти можуть обрати один із нових тарифних планів. У нових комерційних пропозиціях абонентам у рахунок щомісячної фіксованої плати надаються великі обсяги нетарифікованих хвилин дзвінків, мегабайтів інтернету, безлімітний доступ до соцмереж і месенджерів, музика та відео без плати за використаний трафік.

   На сьогодні територія мережі 3G Київстар охоплює понад 854 населені пункти, у тому числі 18 обласних центрів, де проживає понад 40% населення України.