м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Учасники ScrumDayUA дізнаються все про ефективний бізнес

   14.03.2018

   17 березня відбудеться перша в Україні SCRUM-конференція ScrumDayUa. Серед спікерів –​ директор з трансформації Київстар Ілля Польшаков, який розповість про практичні аспекти впровадження Lean.

   «На ScrumDayUA ми будемо говорити про ефективність бізнесу, про те, як дотримуватись філософії Lean і домогтися позитивних результатів. Постійне вдосконалення –​ це не теорія, а факт, який Київстар підтверджує на власному досвіді », –​ говорить Ілля Польшаков.

   ScrumDayUA – це захід, який буде корисним:

   • власникам компаній і продуктів, team-лідерам, Agile-коучам, бізнес-аналітикам, SCRUM-майстрам, фахівцям з розвитку бізнесу і тим, хто збирається ними стати;
   • керівникам, які хочуть провести Agile-трансформацію якісно та швидко;
   • бізнесменам і співробітникам компаній, що бажають ефективно працювати з клієнтами, партнерами і командами.

    

   Учасники заходу дізнаються про професійний розвиток SCRUM-практиків в бізнесі, IT і всіх сферах, де є необхідність в комплексних IT-продуктах.

   Своїм досвідом поділяться спікери 10+ країн світу. Учасники заходу отримають можливість поспілкуватися з найяскравішими представниками впровадження Agile-трансформації і легендами Product-менеджменту.

   Працюватимуть 6 паралельних потоків з власними правилами і вільним доступом для всіх учасників.

   Подробиці про ScrumDayUA: https://scrumday.com.ua.

   Квитки: https://goo.gl/bzNZpe.

   ScrumDayUA 2018 – це другий сезон Першої Agile-конференції під егідою «Scrum.org» в Україні.​

   Зверніть увагу:
    

   SCRUM –​ універсальна система управління проектами, де основна увага приділяється формуванню та побудови комунікацій в команді.

   Lean –​ система безперервного вдосконалення роботи компанії.

   Agile –​ підхід до управління проектами, технологія гнучкої розробки програмного забезпечення. Найчастіше використовується в IT.