м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Українці разом із Київстар привітали один одного з 25-м Днем незалежності

   23.08.2016

   Спеціально до Дня незалежності України в рамках проекту «Спілкування, що єднає» національний телеком-оператор запитав українців, що означає для них незалежність.

   Подивитися, як прості люди з різних міст нашої країни привітали таких же простих українців, можна на офіційних сторінках компанії «Київстар» у соціальних мережах Facebook і Youtube. Крім цього, на платформі http://ukraine25.kyivstar.ua обирайте свій рідний регіон і створюйте щирі привітання для друзів зі всієї України. Потім діліться постами у соціальних мережах та отримуйте можливість виграти гігабайти мобільного інтернету чи набір вишиванок для всієї родини.

   «Уже 18 років мобільний зв'язок від Київстар об'єднує більше половини жителів України. Ми вважаємо, що телекомунікаційна компанія в сучасному світі не просто надає зв'язок, вона об'єднує людей у спілкуванні. І наше завдання як лідера ринку – покращувати комунікації, впроваджувати інновації та розширювати покриття нашого якісного швидкісного мобільного 3G», зазначив Петро Чернишов, Президент компанії «Київстар».

   На сьогоднішній день 3G-інтернетом Київстар можуть скористатися 20,8 млн жителів України в більш ніж 2550 населених пунктах. Для того щоб послуги 3G-зв'язку стали доступні якомога більшій кількості жителів України, Київстар продовжує інвестувати в будівництво мережі та розвиток нових технологій. За 2015 рік та перше півріччя 2016 року капітальні витрати національного телеком-оператора (без урахування вартості 3G-ліцензії) склали понад 4,5 млрд грн.

   Як соціально відповідальна компанія Київстар увійшов до ТОП-20 найбільших платників податків за рейтингом Державної фіскальної служби та утримує лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв'язку. За перше півріччя 2016 року оператор сплатив до держбюджету 1,933 млрд грн податків і зборів.

   Крім цього, Київстар бере активну участь у соціально значущих проектах. Серед пріоритетів компанії – освітні ініціативи та проекти, що стимулюють розвиток інновацій в Україні. Зокрема, Make Your Mark – освітня програма для школярів і студентів, Big Data School, в якій талановиті люди навчаються новій професії data scientist, ВДНГ-TECh, що підтримує українських стартаперів, і конкурс для підприємців у сфері мобільних технологій Eurasia Mobile Challenge.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.