м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Українці стали подорожувати ще більше: результати роумінгу Київстар у 2017 році

   08.02.2018

   Використання мобільного інтернету у роумінгу Київстар у 2017 році зросло на 293% або майже в чотири рази, у порівнянні з 2016 роком, використання голосових послуг – на 70%.

   Роумінг Київстар – одна з найпопулярніших послуг компанії. Тільки за останній рік кількість користувачів – «роумерів» – зросла на 10%. Абонентів, які використовують мобільний інтернет у роумінгу стало у два рази більше, у порівнянні з 2016-м.

   Найпопулярнішими країнами у «роумерів» Київстар за підсумками року стали Польща, Румунія, Туреччина, Угорщина, Німеччина, Чехія, Єгипет, Росія, Молдова і Білорусь. Зросла кількість українців, які в цьому році подорожували до країн Європейського Союзу – серед абонентів Київстар таких виявилося на 25% більше, у порівнянні з 2016 роком.

   Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар: «Ми з командою у 2016 році розробили новий підхід до роумінгу - і вгадали. Абоненти Київстар активно телефонують, користуються мобільним інтернетом і дуже задоволені нашими тарифами. Я радий, що ми, як лідер ринку, задаємо новий тренд, у тому числі, в цьому напрямку».

   Минулого року Київстар зменшив вартість мобільних послуг у роумінгу в 34 країнах. Серед них, наприклад, Єгипет, США, Канада, Латвія, Литва, Естонія, Швеція та інші, де були встановлені тарифи першої роумінгової групи – 2,00 грн за хвилину розмов, 0,35 грн за 1 МБ інтернет-трафіку, 1 грн за SMS-повідомлення. У Японії, Мексиці, Новій Зеландії, Алжирі, Південній Африці, Тунісі та інших країнах були встановлені тарифи другої роумінгової групи, де дзвінкі коштують 4,00 грн за хвилину, 1 МБ інтернет-трафіку – 0,60 грн, а SMS – 1 грн.

   Всього ж Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, у 195 країнах. Абонентам більше не потрібно замовляти додаткові послуги або здійснювати налаштування, оскільки роумінг підключається автоматично, як тільки абонент починає користуватися послугами мобільного зв'язку.

    

   Довідка про компанію

   Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни понад 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.