Новини і акції

У Київстар всі системи і мережа працюють у штатному режимі

27.06.2017

У зв'язку з інформацією про вірусну атаку, якій піддався ряд підприємств України, Київстар повідомляє, що всі системи і мережі компанії працюють у штатному режимі. Фахівці Київстар уважно стежать за активністю всіх видів інформаційних систем і роблять все можливе, щоб абоненти не відчули на собі проявів цієї атаки. Під час роботи з інформаційними ресурсами наші експерти рекомендують дотримуватися наступних правил безпеки:

  • Не відкривайте посилання на веб-сторінки, отримані у підозрілих листах або SMS. Ні в якому разі не можна запускати програми, які пропонують завантажити або встановити аналогічним чином. Зловмисники можуть ввести в оману одержувача розіграшем призів, використанням логотипів відомих компаній, закликом до термінового виконання та іншими способами соціальної інженерії.
  • Уважно перевіряйте адресу веб-сторінки або адресу відправника листа. Особливо необхідно бути уважним, якщо Вам пропонують ввести логін і пароль.
  • Не відкривайте вкладених листів, отриманих від невідомих адресатів. Якщо є найменша підозра на вміст листа, перед відкриттям вкладення обов'язково перевірте його антивірусом. У разі виявлення вірусу обов'язково видаліть лист і очистіть папку «Видалені».
  • Не встановлюйте на комп'ютерах і мобільних пристроях програми з неофіційних джерел. Програми можуть містити прихований шкідливий функціонал, який не виявляється системами захисту.
  • Уважно ставтеся до паролів: використовуйте складні паролі, не користуйтеся одним паролем в різних системах, як в корпоративних так і в особистих облікових записах. Обов'язково встановлюйте пароль на блокування мобільного пристрою.