Новини і акції

В мережі Київстар 100 тисяч абонентів тарифу «Все разом»

22.08.2017

В мережі національного телеком-оператора зафіксовано 100 тисяч абонентів тарифу «Київстар Все разом», який об’єднує послуги мобільного зв'язку, домашнього інтернету та телебачення в єдиній пропозиції. Ювілейним абонентом став житель Харкова, якого 18 серпня офіційно привітали та вручили сертифікат для покупок в інтернет-магазині Київстар на 10 000 грн.

В мережі Київстар 100 тисяч абонентів тарифу «Все разом»

Київстар – єдиний мобільний оператор України, провайдер широкосмугового доступу до інтернету та телебачення, котрий пропонує єдиний тариф одразу для трьох послуг. Популярність «Київстар Все разом» пояснюється ключовими перевагами пропозиції: єдиним персональним кабінетом, можливістю управління послугами через мобільний додаток «Мій Київстар», простотою оплати з мобільного рахунку, а також знижками на рахунок від 30 до 50 відсотків.

«Презентувавши минулого року новий для наших абонентів тариф, ми були впевнені в його успіху як серед абонентів мобільного зв’язку, так і домашнього інтернету та ТБ від Київстар. Зараз ми підключаємо в середньому 500 нових абонентів щодня. Впевнений, що не так багато часу мине й ми будемо святкувати вже чверть мільйона абонентів тарифу «Київстар Все разом» – коментує Максим Купко, керівник напряму FTTB Київстар.

Сьогодні мережа Київстар покриває 40% багатоквартирних будинків, тобто більше 800 тисяч домогосподарств, це складає 9% ринку послуг FTTB за кількістю абонентів. На 2018 рік заплановано підключення нових будинків, що дозволить значно розширити територію з доступом до послуг «Домашнього інтернет» та «Домашнього ТБ» від Київстар.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35 млрд грн.

FTTB – технологія реалізації доступу до інтернету, що передбачає проведення волоконно-оптичної лініії передачі даних в будинок.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net