м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   В Україні стартує перший підприємницький табір для школярів

   05.10.2021

   Київстар і Global Office запускають нову навчальну програму Business Camp у інтерактивному онлайн-форматі. Її мета – допомогти підліткам опанувати підприємницькі навички та надихнути їх на реалізацію власних бізнес-ідей. Участь у проєкті можуть взяти державні школи з будь-якого регіону України безоплатно. Подати заявку можна до 8 жовтня за посиланням.

   «Business Camp – це міні MBA для школярів, який допоможе підліткам познайомитись із прикладними знаннями від розробки ідеї, маркетингу, комунікацій, роботи в команді до отримання авторських прав. Цей курс розроблений, щоб допомогти підліткам створювати круті проєкти, що можуть перерости у власну справу. Ми на реальних прикладах розповідаємо про підприємництво і всіх його складових та даємо амбітним підліткам свій досвід у якості менторської підтримки», – розповіла Анна Захараш, директорка із корпоративних комунікацій Київстар.

   Іллюстрація до новини

   Business Camp – це три тижні позакласних занять з основ підприємництва для школярів 14–16 років. На учасників чекають зустрічі з відомими українськими підприємцями і топменеджерами, менторська підтримка від експертів Київстар, англомовний клуб з міжнародними волонтерами та можливість презентувати свої бізнес-ідеї досвідченим професіоналам. Підсумком стане конкурс найкращих бізнес-проєктів, аби закріпити отримані знання та навички. Найбільш цікаві ідеї будуть винагороджені цінними призами: планшетами, смарт-годинниками та безпровідними навушниками.

   «Табори GoCamp – це простір свободи, креативності та навичок 21 століття, який для дітей по всій Україні пропонують вчителі, волонтери та ментори. Символічно, що разом з компанією Київстар, яка є нашим ідейним партнером, ми створили Business Camp, де стартап у 13 років стає новою реальністю. Так ми робимо інвестицію в націю креативних, фінансово свідомих і успішних українців», — зауважила Оксана Нечипоренко, директорка громадської організації Global Office.

   Проєкт підтримали Міністерство цифрової трансформації України та студія онлайн-освіти EdEra, які створили освітній серіал «Підприємництво для школярів», що покладений в основу навчальної програми табору. Усі охочі можуть також пройти цей курс на платформі «Дія. Цифрова освіта» або ed-era.com

   Аби взяти участь у Business Camp, необхідно заповнити форму. За результатами анкетування буде обрано 80 шкіл-учасниць.

   Нагадаємо, що Київстар співпрацює із Global Office вже п’ять років поспіль. За цей час у межах ініціативи GoCamp вдалося навчити понад 6000 учнів із 210 шкіл, які отримали нові знання та навички у сфері інновацій і підприємницької діяльності, а близько 100 співробітників компанії стали менторами проєкту.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ). Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом України, найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.