м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   «ВДНГ-TECh» запускає телеком-акселератор за підтримки Київстар

   20.04.2016

   Завдання телеком-акселератора — пошук, акселерація та інтеграція інноваційних технологій і розробок.

   20 квітня розпочинається робота телеком-акселератора — проекту ВДНГ-TECh за підтримки Київстар — метою якого є пошук та акселерація проектів у сфері телекомунікацій та зв’язку у таких напрямках, як: інтернет речей, мобільна освіта, мобільна реклама, мобільна економіка, хмарні та голосові сервіси, контент-послуги, мобільні фінансові послуги, а також послуги, що сприяють використанню мобільного інтернету, ОТТ, безпека мобільних пристроїв, та багато інших.

   «Київстар — інноваційна компанія, яка відкрита до нових ідей та технологій. Як партнер телеком-акселератору, ми прагнемо допомогти молодим підприємцям розвивати та вдосконалювати свої проекти, створити якісний продукт у сфері телекомунікацій та зв’язку, — зазначив Олексій Мась, радник з цифрових та інформаційних технологій Київстар. — В Україні є безліч талановитих підприємців, яким бракує підтримки з боку бізнесу та інвесторів, а також необхідних знань для втілення своїх ідей у життя. Саме тому професійна команда ВДНГ-TECh за підтримки експертів Київстар вирішила створити телеком-акселератор та надихнути на створення інноваційних проектів».

   Конкурсний відбір до акселератора триває з 20 квітня до 20 червня, та складається з трьох етапів: подача заявки на сайті акселератора, співбесіда з учасниками та «преакселерація». За результатами «преакселерації» та фінального відбору, експертна комісія визначить до 10 проектів для проходження акселерації.

   Учасниками конкурсної програми акселератора можуть стати повнолітні підприємці, стартапи, а також представники малого та середнього бізнесу.

   Акселератор передбачає інтенсивну навчальну програму для розвитку технологічного бізнесу, в рамках якої вітчизняні та міжнародні експерти із телекомунікацій та бізнесу, представники Київстар та сервісна група спеціалістів з питань розвитку бізнесу будуть надавати учасникам менторську підтримку та консультації. Протягом одинадцяти тижнів команди будуть працювати над розвитком власного проекту, чотири з яких у сучасному центрі ВДНГ, де отримають усі умови для співпраці та нетворкінгу. Програма складається з чотирьох навчальних модулів з 25 тем, а також включає роботу з менторами.

   Прийом заявок розпочинається 20 квітня і триватиме до 20 червня. Оголошення про відбір 10 фіналістів заплановано на 2 липня, акселераційна програма розпочнеться 8 липня. Подати заявку можна на сайті http://vdngtech.com/apply-form

   Детальна інформація про проект — на сайті www.vdngtech.com

   Довідка про ВДНГ Tech

   ВДНГ TECh — це технологічний кластер, що є частиною інноваційно-креативного центру ВДНГ.

   Головна мета ВДНГ TECh — створення екосистеми, що передусім сприятиме реалізації ідей, зростанню та розвитку секторів української економіки. В рамках діяльності ВДНГ TECh планується охопити найбільш технологічні та перспективні сфери української економіки. Телеком — перший сегмент технологічного інноваційного кластеру. За підтримки національного телеком-оператору «Київстар» розпочинається програма розвитку молодих команд, які зможуть знайти відповіді на виклики телекомунікаційного ринку.

   За додатковою інформацією звертайтеся: info@vdngtech.com