м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Вдосконалення послуги «Фіксована телефонія» для бізнес-абонентів

   23.09.2020

   Київстар постійно розвиває та вдосконалює свої сервіси, щоб їхній функціонал давав більше можливостей клієнтам, які ними користуються.

   Зокрема, для покращення послуги «Фіксована телефонія» для бізнесу, компанія впровадила низку заходів для збільшення безпеки телефонної мережі, налаштувала систему автоматичного блокування іноземних IP та технологію P-А-I, яка дозволяє підключати та ідентифікувати кілька SIP-транків за однією IP-адресою. Окрім того, Київстар постійно інвестує в будівництво та розвиток мережі, оновлює системи, що забезпечують роботу послуг та працює над запуском нових інноваційних технологічних рішень для бізнес-клієнтів.

   Водночас компанія приводить у відповідність профіль користування послугами з можливостями якісного обслуговування сервісів, що потребує перегляду тарифних пакетів і створення нових тарифних пропозицій.

   Таким чином, з 01.10.2020 припиняється дія умов обслуговування у деяких тарифних пакетах послуги «Фіксована телефонія» для бізнес-клієнтів. Вони будуть автоматично та безкоштовно переведені на нові тарифні пропозиції.

   Детальну інформацію щодо змін можна отримати за номерами 0800300000 (безкоштовно з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України), на сайті компанії у розділі «Фіксована телефонія» або у персонального менеджера «Київстар».

    

   Абоненти можуть також обрати будь-який інший тарифний план, опублікований на сайті kyivstar.ua, окрім запропонованих для автоматичного переведення.