м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Від Польщі до Есватініу: абоненти Київстар стали активніше користуватися роумінгом у 2018 році

   05.02.2019

   У 2018 році кількість абонентів Київстар, які користувались послугами міжнародного роумінгу, зросла на 32%, у порівнянні з 2017 роком. Використання мобільного інтернету в роумінгу зросло більш ніж у два рази, а саме на 114%.

   Не менш популярними продовжують бути дзвінки рідним та близьким в Україну: використання голосових послуг у роумінгу зросло за рік більш ніж на 30%.

   Продовжує зростати кількість українців, які подорожують до країн Європейського Союзу – у 2018 році їх було майже у півтора рази більше, ніж роком раніше. Якщо ж порівнювати кількість українців, які подорожували у країни ЄС у 2016 (до прийняття безвізового режиму) та у 2018 році, то їх стало майже на 80% більше.

   Найпопулярнішими країнами у абонентів Київстар за підсумками року стали Польща, Росія, Туреччина, Німеччина, Єгипет, Угорщина, Італія, Чехія, Білорусь та Румунія. Найменше абонентів, які користувалися роумінгом у минулому році, було у Королівстві Есватіні, всього 2 людини. Під час новорічних свят, з 24 грудня 2018 року до 14 січня 2019 року, найбільше українців за кордоном було в Єгипті, Німеччині, Італії, Чехії, Польщі, Іспанії, Австрії, Франції, Угорщини та АОЕ.

   Завдяки постійному зростанню кількості абонентів, які користуються мобільним зв'язком у роумінгу, а також значному зростанню дата-трафіку, Київстар продовжує пропонувати ще більш вигідні умови для спілкування. Так, у 2018 році Київстар зменшив вартість роумінгу відразу в 25 країнах: дзвінки від 2 грн/хвилина, мегабайт мобільного інтернету – від 0,35 грн, SMS- повідомлення від 1 грн.

   Всього Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, у 195 країнах. Абонентам більше не потрібно замовляти додаткові послуги або здійснювати налаштування, оскільки роумінг підключається автоматично, як тільки абонент починає користуватися послугами мобільного зв'язку. Все, що необхідно зробити, поповнити свій рахунок перед подорожжю.

   Дані розраховані шляхом порівнянні статистики мобільного оператора за період січень-грудень 2017 року та січень-грудень 2018 року.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.