м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Відбулася перша в Україні Kyivstar Big Data School

   17.05.2016
   Лідер українського телеком-ринку – Київстар – реалізував черговий освітній проект, навчивши 27 Data Scientists.

   Наприкінці минулого року національний телеком-оператор анонсував всеукраїнський набір до першої в країні Kyivstar Big Data School. Це - Школа великих даних, створена для тих, хто бажає застосувати на практиці свої знання з математики та програмування. Ретельний конкурсний відбір дозволив обрати 27 талановитих студентів. Навчальні модулі тривали сім тижнів по вихідних. Школа забезпечила студентів знаннями та навичками не тільки з Machine Learning, а і з інших областей, також важливих для успіху Data Scientist: продажі та робота з замовником, бізнес аналіз, інструменти та інжинірінг роботи з великими даними, прикладна економетрика, візуалізація та підприємництво. Менторами Kyivstar Big Data School стали українські та зарубіжні спеціалісти з IE Business School, Київстар, KMBS, Львівської IT Школи, VimpelCom, Kernel Analytics, SoftServe та ін.

   Директор з діджитал трансформації Київстар і керівник Kyivstar Big Data School, Андрій Міліневський так прокоментував завершення проекту:

   « Київстар послідовний в тому, щоб робити свої послуги ще більш орієнтованими на клієнта. DataScience та BigData дозволяють нам зробити наступний крок в цій сфері, після впровадження NPS та Service Design. Хочу також подякувати українському ком’юніті експертів Datascience та Big Data: разом ми змогли успішно реалізувати проект, Україна та Київстар отримали 27 чудових профі у високотехнологічній сфері, а наші студенти стали на крок ближче до роботи своєї мрії ».

   Партнерами проекту стали IE Business School и HUB4.0.