м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Відпустка з відео: ще більше емоцій на відпочинку

   01.07.2016

   З 1 липня 2016 року абоненти передплаченого зв’язку Київстар, які перебувають на курортах в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській і Полтавській областях, можуть замовити акційний інтернет-пакет «Відпустка з відео» і отримати необмежений доступ до перегляду відео на YouTube, користування соціальними мережами* Facebook, Facebook Messenger, Вконтакте, Twitter, Одноклассники, месенджерами* Viber, WhatsApp, а також отримати додаткові 2 000 МБ.

   «Літо вже в самому розпалі, всі активно пакують валізи та вирушають на відпочинок. Відпочинок відпочинком, але залишатися без благ цивілізації — смартфона та мобільного інтернету — всюди, де тільки можна, не хоче вже ніхто. Ми всі так звикли до постійного спілкування в соцмережах і безкінечного перегляду відео, що складно собі уявити, як же ми поїдемо у відпустку, а доступ до всіх радощів digital-світу буде тільки при підключенні до Wi-Fi. Саме тому ми вирішили зробити для наших абонентів суперпропозицію, яка надасть їм необмежений доступ до перегляду відео на YouTube, а також спілкування у всіх соцмережах», — зазначає Святослав Горбань, директор з маркетингу Київстар.

   Ми збільшуємо кількість доступних в пакеті сервісів постійно.

   Для замовлення пакета необхідно зателефонувати за номером 477*022. Літні курорти, які беруть участь в акції:

   Одеська область: Курортне, Приморське, Сергіївка, Затока, Кароліно-Бугаз, Грибівка, Санжійка, Чорноморськ (Іллічівськ), Одеса, Фонтанка, Ліски, Южне, Білгород-Дністровський.

   Миколаївська область: Коблеве, Рибаківка, Чорноморка, Очаків.

   Херсонська область: Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ, Хорли, Генічеськ, Генічеська Гірка, Щасливцеве.

   Закарпатська область: Берегове, Косонь, Дийда, Пилипець, Ясіня, Драгобрат, Солотвино.

   Івано-Франківська область: Яремче, Ворохта, Поляниця (Буковель), Татарів.

   Львівська область: Славське, Трускавець, Моршин.

   Волинська область: Шацьк.

   Полтавська область: Миргород

   * Перегляд відео та прослуховування музики (відео-та аудіострімінг), а також аудіо- та відеодзвінки тарифікуються згідно зі стандартними умовами тарифного плану.

   Акція триває з 1 липня по 15 вересня 2016.

   Детальніше на сторінці акції www.kyivstar.ua/video