м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Відтепер роумінг доступний кожному

   19.04.2016
   Чудові новини для вас: З 27 квітня 2016 року контрактним абонентам та абонентам передплаченого зв’язку не потрібно підключати додаткові послуги для того, щоб вигідно спілкуватись за кордоном. Відтепер роумінг доступний кожному!

   Всім абонентам ми надаємо унікальні умови спілкування за кордоном у 67 популярних країнах: Австралія, Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Великобританія, Вірменія, Гонконг, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Камбоджа, Канада, Катар, Киргизстан, Китай, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Північна Македонія, Малайзія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Об’єднані Арабські Емірати, Південна Корея, Польща, Португалія, Російська Федерація, Румунія, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Шрі-Ланка.

   На території цих країн отримуйте послуги зв'язку за вигідними тарифами:

   • Дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин від 30 грн в день користування).
   • Інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ від 35 грн в день користування).
   • SMS – 1,00 грн/шт (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування).

   Детальні умови надання послуг за кордоном ви можете дізнатися у меню «Тарифи та послуги за кордоном» за номером *106# або в розділі «Роумінг» на сайті.

   Якщо у вас є питання щодо послуг Київстар під час подорожі, пишіть нам у Viber +380670000466 або скористайтеся послугою «Київстар довідка в роумінгу»: надішліть запит *105*466# та чекайте на вхідний дзвінок з номера +380674660466.

   Звертаємо вашу увагу, що з 27.04.2016 послуга «Київстар довідка в роумінгу» надаватиметься безкоштовно (детальніше – на сторінці послуги).

   Приємного спілкування за кордоном!

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів.