м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Відтепер змінити оператора зі збереженням номера стане ще простіше

   24.11.2021

   З 1 грудня 2021 року, враховуючи прагнення користувачів зберегти свій номер при переході в мережу Київстар, спрощуються умови перенесення номера:

   • Мінімальний час перенесення номера буде зменшений з трьох до одного робочого дня для абонентів усіх форм обслуговування.
   • Якщо абонент переносить номер на передплачений зв’язок, його реєструватиме оператор, у мережу якого він мігрує.
   • Попередня перевірка номера для незареєстрованих абонентів перед початком процедури перенесення в іншу мережу відбуватиметься в два етапи: 1) абонент отримає пароль в SMS-повідомленні; 2) потім абонент отримає вхідний дзвінок.
   • Заявка на перенесення номера абонентів передплати та контракту відбуватиметься лише за іменем та прізвищем; юридичних осіб — за кодом ЄДРПОУ, ФОП — за ІПН, якщо у ФОП немає ІПН — за паспортними даними.
   • Системне оголошення при дзвінку на номер абонента, який переніс свій номер до іншого оператора, буде уніфікованим для всіх операторів мобільного зв’язку.

   Вибираючи мережу Київстар, абоненти отримують найбільше покриття 4G в Україні та найшвидший мобільний інтернет, що підтверджено результатами незалежного дослідження компанії Ookla, якій належить додаток SpeedTest.

   Щоб стати абонентом Київстар всього за один день та зберегти свій старий номер, подайте заявку на сайті (якщо ви зареєстровані у свого оператора) або відвідайте найближчий магазин Київстар.