Новини і акції

VimpelCom відкриває Глобальний сервісний центр у Львові

21.12.2016

Новий центр стандартизує робочі процеси, поліпшить ефективність діяльності компанії та оптимізує можливості обробки даних

VimpelCom Ltd. (NASDAQ: VIP), міжнародний провайдер зі штаб-квартирою в Амстердамі, що забезпечує високоякісними телекомунікаційними та цифровими послугами понад 200 млн користувачів по всьому світу, відкрив в Україні, у місті Львів, Глобальний сервісний центр. Це - один з трьох нових GSS центрів, які створює Компанія.

Глобальні сервісні центри (Global Shared Services, GSS) – частина стратегії VimpelCom з трансформації операційної моделі та перетворення в цифрового оператора світового класу. З відкриттям GSS VimpelCom планує централізувати та спростити робочі процеси з управління закупівлями, фінансами й кадровими ресурсами для операційних компаній Групи VimpelCom. Так, Глобальний сервісний центр у Львові, де буде створено близько 900 робочих місць, обслуговуватиме компанії Групи в Україні, Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані та Узбекистані.

«Ми продовжуємо реалізацію програми з трансформації та перетворення компанії у більш гнучкого й надійного гравця цифрового світу. Ми глобалізуємо наші операційні процеси для зміцнення сильних сторін і підвищення показників продуктивності Групи. З відкриттям Глобальних сервісних центрів операційні компанії будуть сфокусовані на основних завданнях зі створення платформи для розвитку інноваційних рішень і високоякісних послуг, які поліпшать життя користувачів», – сказав Ендрю Девіс, фінансовий директор VimpelCom.

VimpelCom приділив особливу увагу вибору локацій для 3 Глобальних сервісних центрів з метою стандартизації всіх часових зон і мов на всіх ринках присутності Групи, а також щоб звести до мінімуму технічні ризики та ризики, пов'язані з безпекою. Львів і Україна були обрані в якості одного з Глобальних сервісних центрів, що обумовлено фінансово-операційними результатами Київстар, а також якістю підготовки співробітників і величезним потенціалом для інновацій.

«Київстар – одна з найбільш успішних і результативних компаній, що входять до складу VimpelCom. Відкриття Глобального сервісного центру у Львові є важливим стратегічним кроком як для міста, так і для країни в цілому. Також це створить нові можливості для наших співробітників, дозволить їм вивчити світовий досвід та найкращі практики галузі, а також поліпшити свої професійні навички для розвитку кар'єри на міжнародних ринках», – прокоментував Петро Чернишов, президент Київстар.

Про VimpelCom

VimpelCom (NASDAQ:VIP) – глобальний провайдер телекомунікаційних послуг, штаб-квартира якого розташована в Амстердамі. Мета компанії – розкриття нових можливостей у світі цифрових послуг для користувачів. VimpelCom представлена по всьому світу на ринках, що найбільш динамічно розвиваються, і забезпечує більше 200 млн користувачів послугами голосового зв'язку, фіксованої широкосмугової передачі даних і цифровими послугами. VimpelCom є першопрохідцем у сфері технологічного прогресу та сфокусована на наданні найкращих цифрових послуг для кожного користувача. VimpelCom надає послуги користувачам у 14 країнах, включаючи Росію, Італію, Алжир, Пакистан, Узбекистан, Казахстан, Україну, Бангладеш, Киргизстан, Таджикистан, Вірменію, Грузію, Лаос і Зімбабве. VimpelCom представлений такими брендами, як Beeline, Київстар, WIND, Mobilink, banglalink, Telecel і Djezzy. Слідкуйте за новинами компанії у соціальній мережі Twitter @VimpelCom, відвідайте наш блог blog.vimpelcom.com або веб-сайт http://www.vimpelcom.com.

Про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 25 млн абонентів мобільного зв'язку.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар більше 18 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Контактна інформація

VimpelCom Ltd.

Марк Макган

pr@vimpelcom.com

Tel: +31 20 79 77 200 (Амстердам)