м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Віртуальна мобільна АТС Київстар навчилась аналізувати ефективність продажів та реклами

   22.10.2018

   Київстар презентував нові можливості Віртуальної мобільної АТС: корпоративні клієнти тепер можуть аналізувати ефективність продажів і маркетингових зусиль.

   Телеком-оператор спільно з компанією iStat розробили для бізнесу новий сервіс: Callyzer. Інструмент проводить статистичний облік та аналізує телефонні дзвінки з різних рекламних джерел, визначаючи найбільш ефективні. Сервіс дає можливість обробки і аналізу дзвінків, які надходять не тільки на стаціонарні, але і на корпоративні мобільні номери.

   «Ми зробили ще один крок до того, щоб клієнти Київстар ставали більш успішними. З новими можливостями Віртуальної мобільного АТС бізнес може оцінити ефективність каналів реклами, і, в результаті, відсіяти неробочі інструменти або змінити налаштування рекламних оголошень, щоб вони почали приносити прибуток», коментує директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан.

   Сallyzer також дає можливість оцінити найбільш активний час клієнтських телефонних звернень, кількість прийнятих і пропущених дзвінків, конверсію, унікальні та цільові дзвінки. Це інструмент для визначення стандартів роботи відділу продажів (фіксується час відповіді оператора, час розмови). З його допомогою можна розподіляти вхідні дзвінки на вільних операторів: клієнту не доведеться очікувати, компанія не втратить замовлення, навантаження операторів буде рівномірним. Пропущені дзвінки фіксуються, і оператор може передзвонити у відповідь.

   Сервіс працює в «хмарі» і доступний клієнтам у будь-якій точці земної кулі, де є інтернет. Якщо інтернету немає, клієнт буде отримувати звіти у вигляді текстових повідомлень. Таким чином, ефективність процесів завжди буде під контролем.

   Більш детально про Сallyzer за посиланням: https://kyivstar.ua/ru/sme/callyzer

    

   Довідка:

   Київстар — український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку й передавання даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, зокрема 3G та 4G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар — міжнародна група VEON Ltd, офіс у Нідерландах. Акції Групи перебувають у вільному обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) і Euronext (Амстердам).

   Київстар більш ніж 20 років працює в Україні. Згідно дослідження «Вісник.Рейтинг» компанія - платник податків № 1 у галузі зв'язку та входить в ТОП-20 найбільших платників податків України. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   По додаткову інформацію звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.