м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Вперше Eurasia Mobile Challenge починає прийом заявок в Україні

   12.07.2016

   12 липня Київстар оголошує про старт прийому заявок на конкурс Eurasia Mobile Challenge 2016 в Україні. Мета конкурсу — об’єднати молодих підприємців з Європи та Азії для розробки новітніх рішень у сфері мобільних технологій.

   Конкурс відкритий для підприємців у сфері мобільних технологій і стартапів з України, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану та Узбекистану. Учасникам необхідно запропонувати свої новаторські ідеї і концепції інноваційних мобільних продуктів, які вони будуть захищати перед групою експертів. Журі оцінюватиме виступи згідно з такими параметрами: якість інноваційного продукту, відповідність потребам місцевих жителів, масштабність та оригінальність ідеї.

   «Історія VimpelCom почалася зі стартапу, а сьогодні компанія є одним з провідних провайдерів телекомунікаційних послуг для понад 200 млн користувачів. Ми раді бути новаторами і самі зараз знаходимося на шляху digital-трансформації. Київстар підтримує ініціативу Make Your Mark, і ми сподіваємося побачити безліч свіжих ідей для бізнесу від учасників Eurasia Mobile Challenge», — зазначив Петро Чернишов, президент Київстар.

   У рамках воркшопів (дні акселерації) у перші дні конкурсу кожна команда отримає доступ до менторів і галузевих експертів, зможе прослухати серію тренінгів, а також протестувати і вивчити свої концепції під керівництвом менторів програми. Крім того, учасники конкурсу поспілкуються та отримають поради від місцевих і міжнародних галузевих експертів, щоб перетворити свої ідеї у реальні мобільні рішення, які наблизять абонентів VimpelCom до світу цифрових технологій.

   За підсумками конкурсу будуть відібрані три команди-півфіналісти, які представлять Україну в півфіналі. В рамках півфіналу оберуть три команди-фіналісти з євразійського регіону, які отримають грошові призи — $20 000, $15 000 і $10 000 за перше, друге і третє місця відповідно, а також можливість взяти участь у Global Mobile Challenge, який відбудеться в рамках Mobile World Congress у Барселоні в лютому 2017 року.

   Eurasia Mobile Challenge — це ініціатива Групи VimpelCom Ltd., глобального провайдера телекомунікаційних послуг, який прагне познайомити кожного користувача зі світом цифрових рішень. Уже вдруге конкурс Eurasia Mobile Challenge підтримує соціально-освітню ініціативу Make Your Mark («Зроби свій внесок»), мета якої — розширити можливості розвитку технічних здібностей молоді для побудови майбутнього та сприяння економічному розвитку країни.

   Детальна інформація та реєстрація на конкурс на сайті: www.eurasiamobilechallenge.com.

   Почніть створювати інноваційні рішення майбутнього для мобільних пристроїв уже сьогодні!