м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Все більше корпоративних клієнтів Київстар використовують мобільний інтернет

   10.06.2016

   Лідер телекомунікаційного ринку — Київстар — збільшив базу користувачів мобільного інтернету. За підсумками першого кварталу 2016 року, вона виросла на 12% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

   Абоненти з бізнес-сегмента раніше вважалися більш консервативними користувачами послуг у порівнянні з тими, хто використовує передплачені тарифи. Але з новими пропозиціями від Київстар все змінилося. Поява зв’язку третього покоління вплинула на всі категорії користувачів. Спробувавши якісний 3G від лідера телеком-ринку, корпоративні абоненти стали частіше використовувати мобільний інтернет для вирішення бізнес-завдань і повсякденних питань. За рік кількість бізнес-клієнтів, які виходять у мережу з мобільних телефонів, зросла на 12%.

   «Кожен другий представник великого бізнесу, який використовує послуги Київстар, вважає важливим мобільний інтернет, — розповідає Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку. — І ми раді, що як лідер телекомунікаційного ринку можемо забезпечити своїх клієнтів сучасними рішеннями, які допомагають бізнесу підвищувати продуктивність праці».

   Зростанню кількості користувачів мобільного інтернету в корпоративному сегменті сприяє збільшення кількості смартфонів у бізнес-абонентів. Щоб забезпечити клієнтів найбільш підходящими пропозиціями, національний телеком-оператор представив нові тарифи. У лінійці з’явилося сім тарифних планів. Чотири для співробітників — від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300, і три для керівників — 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також включені безкоштовні пакети трафіку в роумінгу — 100, 200 і 500 Мб.