м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Все для бізнесу: отримуйте 50% знижки на абонплату — акцію «Бізнес-старт» для нових корпоративних клієнтів Київстар продовжено!

   26.07.2019

   Київстар продовжив строк дії акції «Бізнес-старт» для клієнтів, які замовляють новий номер/номери, або переходять з тарифів передплаченої форми обслуговування на бізнес-тарифи «Київстар 4G», «Київстар Extra», «Київстар Ultra», «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP». Умовами акційної пропозиції можуть скористатися лише ті клієнти-юридичні особи, які раніше не обслуговувалися як корпоративні клієнти Київстар.

   Акційна пропозиція діятиме упродовж 6 місяців з моменту підключення, після чого абонплата буде зніматися відповідно до умов тарифного плану.

   Детальні умови за посиланням.

   Зверніть увагу: продовження строку дії  акції передбачає її дію з 29.10.2018 року і до припинення її Київстар, як організатором, про що останній повідомляє, шляхом розміщення публічного повідомлення на офіційному сайті www.kyivstar.ua не пізніше ніж за 7 (сім) днів до припинення акції. Упродовж строку дії акції її учасникам доступно замовлення й підключення акційної пропозиції.