Новини і акції

Використання дата-трафіку в роумінгу Київстар зросло в 4,5 рази

28.09.2017

Цього літа ще більше абонентів Київстар скористалися послугами роумінгу, серед них значно зросло споживання мобільного інтернету і голосових послуг. Наприклад, споживання дата-трафіку в червні-серпні 2017 року зросло на 350% або в 4,5 рази *.

Кількість абонентів Київстар, які скористалися послугами мобільного оператора в роумінгу цього літа зросла на 20% *. Завдяки доступним тарифами на голосові та інтернет послуги значно збільшилася і їх споживання. В середньому одним абонентом в роумінгу було використано 350 МБ. Разом зі зростанням споживання дата-трафіку, зросло і споживання голосових послуг - на 31% *.

Перелік найпопулярніших країн для спілкування в роумінгу серед українських туристів цього літа майже не змінився. Як і у минулому році в нього увійшли: Польща, Туреччина, Німеччина, Єгипет, Італія, Чехія та Угорщина, Росія та Білорусь. Румунія цього літа виявилася популярнішою ніж Молдова серед абонентів Київстар.

Саме завдяки зростанню споживання мобільних послуг в роумінгу Київстар, мобільному оператору вдалося добитися значно кращих умов для своїх абонентів. Так, в липні цього року було оголошено про чергове зниження вартості роумінгу в 30 країнах. Серед них, Сполучені Штати Америки, Канада, Латвія, Литва, Естонія, Швеція, Єгипет.

Київстар надає послуги міжнародного роумінгу на 5 континентах, в 195 країнах за доступними умовами: дзвінки від 2 грн за хвилину (пакет 15 хвилин вартістю 30 грн в день користування), Інтернет від 0,35 грн за мегабайт (пакет 100 МБ вартістю 35 грн в день користування), SMS - 1,00 грн (пакет 25 SMS вартістю 25 грн в день користування). Абонентам більше не потрібно замовляти додаткові послуги або здійснювати настройку, оскільки роумінг буде підключений автоматично.

Роумінг Київстар цього літа

*Зростання обсягу використаних послуг мобільного зв'язку обчислено шляхом порівняння даних за червень-серпень 2017 року з аналогічними даними за червень-серпень 2016.