Новини і акції

Випускники Big Data School 2.0 від Київстар працюватимуть над новими продуктами для бізнес-клієнтів

15.11.2017

20 найбільш перспективних студентів з 1712 кандидатів безкоштовно пройшли десятиденний інтенсив з машинного навчання та аналізу великих даних у найкращих менторів-експертів у галузі Big Data.

Київстар на сьогодні є лідером у сегменті створення продуктів на основі великих даних для бізнес-клієнтів. Вони звертаються до найбільшого телеком-оператора України за аналізом на базі машинного навчання та анонімізованих даних його 26,4 млн абонентів. Так визначаються, наприклад, оптимальні точки для роботи відділень, торговельних центрів, заправних станцій, кінотеатрів тощо. Або формується оцінка щодо надійності клієнта в разі його звернення за кредитом – навіть без кредитної історії.

«Зацікавленість бізнесу у Big Data продуктах Київстар останнім часом суттєво зросла, – говорить Віталій Султан, Digital директор Київстар. – І для роботи над такими проектами наша компанія потребує висококласних фахівців. Але їх поки що не готують в українських ВНЗ. Тож ми відкрили власну Big Data School, яка дає талановитим аналітикам унікальні знання та практику».

Отримані теоретичні знання студенти відпрацьовували на практичних заняттях. Вони використовували масиви анонімізованих даних абонентської бази Київстар, шукаючи рішення для реальних бізнес-задач. А для захисту курсових проектів будували моделі для справжніх бізнес-продуктів, що дозволяють, наприклад, передбачити, хто серед загального числа абонентів може бути пенсіонером чи автомобілістом, хто має дітей, а хто полюбляє відвідувати кінотеатри.

«Ми дуже задоволені результатом Big Data School 2.0. Студенти виявилися дуже сильними, з великими амбіціями щодо свого розвитку. І ми надамо таку можливість кільком випускникам – запросимо їх до Big Data команди Київстар», - підводить підсумок Віталій Султан.

Нагадаємо, що за результатами першого випуску Big Data School від Київстар роботу в компанії отримало троє студентів.