м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Як працює мобільний зв’язок - Київстар навчає малюків у дитячому місті професій

   12.04.2019

   Київстар відкрив телеком-майданчик  у дитячому місті професій KidsWill у Києві. З моменту відкриття він став найпопулярнішим серед гостей розважального центру. Тільки за перший день роботи майданчика зафіксовано рекордне відвідування – 1127 дітей дізналися про те, як працює мережа мобільного зв’язку та спробували себе в ролі інженера з будівництва базових станцій мобільного зв’язку.  

   Гру на майданчику діти починають з перегляду мультиплікаційного фільму про історію виникнення першого телефону та роботу мережі мобільного зв’язку, після чого отримують завдання: побудувати або відремонтувати та підключити базові станції мобільного зв’язку, долаючи різноманітні перешкоди на шляху. Це розвиває у дітей логічне мислення, до того ж малюки  вивчають номери екстрених служб, а школярі повторюють географію України. Активності майданчика акцентують увагу на тому, як важливо оператору мобільного зв’язку мати достатню кількість базових станцій, щоб абоненти мали змогу завжди почути рідних та вчасно зателефонувати, наприклад, до лікаря.

   Також на майданчику працює і зона віртуальної реальності, де діти можуть розважитися, переглядаючи цікаві відео, мультфільми, подорожувати планетою чи побувати в космосі.

   «Ми як оператор мобільного зв’язку прагнемо не лише цікаво в ігровій формі розповідати дітям, як працює мобільний зв'язок, а й розважати малюків з користю – вивчаючи номери екстрених служб, складаючи пазли чи вивчаючи планету за допомогою віртуальної реальності», коментує Ганна Захараш, Директор з корпоративних зв’язків Київстар.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.