м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Які послуги абоненти Київстар оплачують з мобільного рахунку без комісії

   01.04.2020

   Каталог мобільних фінансових сервісів на базі «Смарт Гроші» налічує понад 3 000, серед яких 1369 сервісів надаються без комісії. Київстар розповів, які сервіси популярні серед абонентів для оплати з мобільного рахунку.  

   «Нещодавно Нацбанк України на своїй сторінці в Facebook закликав українців "Keep calm and pay cashless". НБУ просить утриматися від візитів у банки і магазини, а використовувати безготівкові способи оплати, - каже Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу, Київстар. - Ми закликаємо залишатися вдома і пропонуємо своїм абонентам цілий ряд мобільних фінансових сервісів, які дозволяють оплачувати з балансу мобільного рахунку комунальні послуги, інтернет та телебачення, робити покупки в інтернеті або переводити гроші з телефону на телефон - і все це онлайн».

   Київстар представляє добірку з топ 5 категорій популярних сервісів для безготівкової оплати, комісія в яких відсутня. Послуги доступні абонентам передплаченого зв'язку.

   Переказ коштів з балансу на баланс Київстар

   Грошовий переказ з одного мобільного рахунку Київстар на інший - це альтернатива банківським картам, коли абонент може без участі сторонніх платіжних операторів перевести суму до 1000 грн на баланс іншого абонента Київстар. 

   Для цього можна використовувати додаток «Смарт-Гроші», здійснити переказ на сайті за посиланням, або використати USSD-запит.

    

   Оплата послуг таксі 838 з балансу мобільного рахунку

   Послуга доступна в 15 містах України, де працює таксі 838. Оплату можна здійснити через додаток «Смарт Гроші» або Таксі 838, вказавши у формі для сплати «Смарт Гроші» від Київстар. Зручність послуги полягає в тому, що пасажирові не потрібно залишати свої особисті дані та номер банківської карти.

    

   Оплата послуг інтернет-провайдерів і ТБ

   З мобільного рахунку абоненти Київстар можуть сплатити за телебачення та інтернет. Серед провайдерів, послуги яких без комісії, - Megogo, Тріолан, Fex.net, IPnet. Повний перелік провайдерів телебачення і інтернету можна знайти за посиланням на сайті в розділі Смарт-Гроші. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або мобільним додатком «Смарт Гроші».

    

   Погашення кредитів

   Якщо сума платежу для погашення кредиту не перевищує 3000 грн, можна сміливо зробити регулярний внесок за кредитним договором з мобільного рахунку Київстар. Серед популярних кредитних організацій і банків, кредити яких абоненти можуть сплатити без комісії - Скарбниця, банк Forward, ломбард Благо, Cashberry, Євроломбард та інші. Повний перелік кредитних організацій можна знайти за посиланням на сайті в розділі Смарт-Гроші. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або мобільним додатком «Смарт Гроші». 

    

   Оплата онлайн ігор

   Коли сума платежу не перевищує 3000 грн, сплатити можна з мобільного рахунку Київстар. Без комісії - майже 300 онлайн ігор, включаючи такі популярні, як World of Tanks, Combat Arms, Битва Фермерів і League of Legends. Повний перелік онлайн ігор - на сайті за посиланням. Для оплати можна скористатися платіжною формою на сайті або за допомогою мобільного додатку «Смарт Гроші». 

   Перелік послуг за допомогою мобільних грошей включає в себе оплату комунальних платежів, інтернету і телебачення, проїзд в громадському транспорті, переказ грошей з одного мобільного рахунку на інший і на банківську карту, послуги страхування, покупка квитків в театр, на концерти і в кіно, а також оплата штрафів за порушення ПДР. Київстар регулярно оновлює список сервісів і проводить акції зі скасуванням комісії на різні види послуг. Актуальні пропозиції і акції можна знайти на сайті в розділі Акції.

    

   Зверніть увагу:

   Смарт Гроші - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг, але і безліч інших товарів і послуг, представлених на платформі.

   Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» в партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

   Щоб перевести кошти за допомогою USSD-коду, необхідно ввести комбінацію цифр: *124* сума переказу* 380номер телефону# і кнопку «зателефонувати»

   Сервіс Таксі 838 доступний в містах: Вінниця, Дніпро, Дрогобич, Запоріжжя, Київ, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Полтава, Стрий, Суми, Трускавець, Ужгород, Харків.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для близько 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.