м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   З 01.06.2016 змінюється вартість мобільного інтернету в ряді екзотичних і рідко відвідуваних країн

   25.05.2016

   Починаючи з 1 червня 2016 року, для всіх абонентів мережі Київстар вартість мобільного інтернету в рамках послуги Міжнародний роумінг в ряді екзотичних і рідко відвідуваних країн приводиться у відповідність до цін, які виставляють зарубіжні партнери. Так, вартість передачі 50 КБ даних становитиме 15 грн в таких країнах і територіях: Ангілья, Андорра, Антигуа і Барбуда, Аруба, Барбадос, Бермудські острови, Британські Віргінські острови, Гаїті, Гренада, Домініка, Кайманові острови, Куба, Ліван, Маврикій, Мальдіви, Самоа, Сейшели, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Теркс і Кайкос, Туніс, Ямайка. Цей тариф вводиться також і для систем супутникового зв'язку.

   Зміна тарифу є вимушеним заходом для забезпечення якісної та безперебійної роботи послуги.

   Зверніть увагу: вартість 1 МБ таким чином становитиме 307,20 грн. Рекомендуємо вам користуватися Wi-Fi мережами і під час подорожі вимкнути в телефоні функцію передачі даних.

   За даними Київстар, в 2016 році послугами роумінгу скористалося понад 3 мільйонів абонентів, і лише 500 з цих абонентів (0,017%) відвідали вищевказані країни.

   Також нагадаємо, що з 27 квітня Київстар надає абонентам унікальні умови спілкування в 67 країнах за вигідними тарифами: дзвінки від 2 грн за хвилину, інтернет від 0,35 грн за мегабайт, SMS - 1,00 грн/SMS.