м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   За підтримки Київстар в Одесі пройшов природничо-математичний фестиваль наук

   11.04.2016

   10 квітня в Рішельєвському ліцеї за підтримки Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова пройшов другий етап природничо-математичного фестивалю наук «Інтелектуальний марафон» для учнів 5-6 класів. Національний телеком-оператор Київстар за традицією виступив партнером фестивалю в рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

   Завдяки розвитку інтернет-технологій перший етап фестивалю вже другий рік поспіль проводиться в онлайн-режимі, надаючи можливість учням з віддалених населених пунктів продемонструвати свої знання. У ньому взяли участь 218 школярів Одеської області. У другому, очному турі, який відбувся в Рішельєвському ліцеї, змагалися 180 учнів.

   Щоб допомогти школярам якісно підготуватися до участі в фестивалі та в цілому підвищити рівень своїх знань, учителі Рішельєвського ліцею з січня 2016 року проводили онлайн-уроки з математики та української мови.

   «Цього року в Рішельєвському ліцеї за підтримки Київстар стартував і активно розвивається проект дистанційної освіти. Це онлайн-уроки, лекції, різні інтелектуальні змагання та олімпіади, доступні для дітей у будь-якій точці земної кулі, зокрема в сільських школах. Таким чином, ми включаємо в орбіту освітнього процесу Рішельєвського ліцею все більше школярів, зацікавлених в якісній освіті», — говорить Валерій Колебошин, директор Рішельєвського ліцею, заслужений учитель України.

   За підсумками двох турів олімпіади кращі результати показали 40 учнів. Усі призери були нагороджені дипломами від ліцею і цінними подарунками від Київстар.

   «Завдяки доступу в інтернет та інноваційним освітнім технологіям учні різних шкіл Одеської області отримали можливість брати участь у першому етапі олімпіади дистанційно. Ми із задоволенням підтримуємо ініціативу колективу ліцею розвивати проект на обласному рівні та прагнути залучити учнів без прив’язки до місця проживання», — говорить Юлія Дробишева, менеджер зі зв’язків із громадськістю Київстар.

   Довідка про загальнонаціональну соціально-освітню ініціативу «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»)

   «Зроби свій внесок» — загальнонаціональна соціально-освітня ініціатива компанії «Київстар» у рамках глобальної програми «Make Your Mark», що реалізовується міжнародною групою VimpelCom. Проект орієнтований на підтримку талановитих школярів, студентів-програмістів, стартаперів та молодих підприємців, які прагнуть зробити свій внесок у розвиток України. Зокрема, ініціатива передбачає підтримку талановитих українців, які демонструють найкращі результати в точних дисциплінах (природничі науки і технології, включаючи інформаційні, інженерію, робототехніку та математику).