Новини і акції

За підтримки Київстар відкривається CyberStar Academy

10.11.2017

Лідер телеком-ринку Київстар підтримає розвиток кіберспорту в Україні. Вже з 10 листопада 2017 року розпочинається набір до CyberStar Academy – професійних курсів для коментаторів кіберспортивних подій.

«Ми переконані, що кіберспорт має значні перспективи в Україні. І онлайн-курси, які допоможуть молодим ентузіастам розвиватися в цій індустрій, це лише перший крок Київстар в кіберспорті. В майбутньому ми будемо проводити й інші цікаві проекти» – коментує Олег Бєлов, начальник відділу з управління та розвитку послуг Київстар.

Програма курсів передбачає навчання відеотрансляціям та коментуванню, тележурналістиці та роботі в прямому ефірі, ораторській та акторській майстерності; тренінги від експертів, котрі допоможуть освоїти всі тонкощі ігрової індустрії. Навчання буде проходити за змішаною системою лекційних та практичних занять. З дистанційними онлайн-курсами та заняттями з викладачами у Києві.

Організатором програми виступила компанія ESM.one за підтримки Київстар.

Всім, хто хоче розвиватися у якості професійних коментаторів, необхідно виконати наступні умови:

 

  • бути повнолітнім громадянином України;
  • з 10 по 17 листопада включно подати заявку на сайті http://cyberstar.kyivstar.ua/;
  • розповісти, чому претендента повинні обрати учасником CyberStar Academy у короткому відео.

 

Серед всіх претендентів для участі в CyberStar Academy будуть відібрані 20 осіб, котрі протягом 4 тижнів проходитимуть інтенсивний курс навчання. Кращі учасники отримають професійні набори для відеострімінгу та можливість стати частиною команди коментаторів ESM.one

Будь ласка, зверніть увагу! Посилання для завантаження відео буде доступним в електронному повідомлені, яке надійде після реєстрації учасника на сайті http://cyberstar.kyivstar.ua/.

Довідка про Київстар

Київстар - український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

Акціонери Київстар - міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращим роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни більше 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Довідка про ESM.one

ESM.one – медійний та IT холдинг нового покоління, що розробляє та втілює новаторські технології та менеджерські рішення у сфері кіберспорту. У світі на даний момент не існує рівноцінних аналогів ESM.one, який об’єднує в собі три потужні IT платформи: Esports Charts, Fundy.US та Zeer.TV

Esports Charts є високотехнологічним аналітичним проектом, який надає рекламодавцям, спонсорам та іншим гравцям ринку унікальну інформацію стосовно світової кіберспортивної аудиторії, що налічує на сьогоднішній день більш ніж 250 мільйонів глядачів. В свою чергу Fundy.US та Zeer.TV – платформи, що фокусуються на створенні нової професійної хвилі медійних персон в області рекламного контенту.