м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   За півроку Київстар планує підключити до Mobile ID близько 10 сервіс-провайдерів

   30.01.2018

   Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з Петром Чернишовим, президентом Київстар, у рамках Digital Talk, де обговорювались питання розвитку цифрової економіки в Україні до 2020 року.

   Під час зустрічі президент Київстар Петро Чернишов та директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар Євген Кражан розповіли, що вже у 2018 році усі абоненти компанії зможуть скористатись перевагами Mobile ID, адже Київстар планує комерційний запуск цієї послуги у 2-му кварталі.

   «Наша компанія систематично запроваджує проекти з державними органами – «Пошук дітей» з Нацполіцією, Big Data з МЕРТ, mAgri з МінАПК і, звісно, Mobile ID, – сказав Петро Чернишов. – Я радий, що ми стали провайдером інновацій для України та надійним партнером держави».

   Нагадаємо, що 27 грудня 2017 року Київстар оголосив про запуск сервісу Mobile ID у режимі дослідної експлуатації, який триватиме до 1 червня 2018 р. Уже 100 контрактних абонентів компанії отримали для користування послугою спеціальні SIM-картки, які мають функцію підвищеного захисту інформації. Зараз користувачі, що беруть участь в дослідній експлуатації Mobile ID, можуть випробовувати функціонал сервісу, отримуючи послуги двох державних реєстрів – Держгеокадастру та Онлайн будинку юстиції.

   «Ми ведемо перемовини із представниками державних установ та різних сфер бізнесу і плануємо, що за півроку кількість сервіс-провайдерів послуг для Mobile ID збільшиться до 10, а наприкінці 2018-го їх буде майже сотня, – поділився Євген Кражан. Спектр використання Mobile ID досить широкий: свої послуги населенню України зможуть надавати не лише державні структури, але й фінансові та страхові установи, заклади освіти, медицини, он-лайн сервіси тощо».

   Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зі свого боку зауважив, що цифрова економіка є для України надзвичайно серйозним пріоритетом.

   «З 2014 року держава активно впроваджує електронні послуги для населення і наше завдання – зробити їх максимально швидкими та доступними. Економічне зростання можливе тоді, коли ми будемо запроваджувати нові сучасні технології в розвиток держави», – наголосив він.

   Про важливість використання Mobile ID в рамках цифрового розвитку економіки України висловився також Олександр Риженко, голова Держагентства електронного урядування

   «Один з перших пунктів, який є частиною прийнятої Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства до 2020 року та який вже втілюється спільно із Київстар – впровадження мобільної ідентифікації громадян з використанням Mobile ID. За допомогою Mobile ID українці отримують дистанційний доступ до різних адміністративних послуг, оформлення довідок тощо без необхідності стояти в чергах у чиновницькі кабінети. Необхідні лише мобільний телефон та захищена SIM-карта нового покоління, на яку оператором записується електронний цифровий підпис користувача».

   Mobile ID – це послуга, яка дозволяє за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи та використовувати її електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для роботи сервісу необхідний звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, яка окрім звичного телеком-функціоналу має також функцію підвищеного захисту інформації при електронній ідентифікації користувача за допомогою Mobile ID. Технологія Mobile ID стане ще більш актуальною після запровадження в Україні швидкісного мобільного інтернету 4G.

   Довідка про компанію

   Київстар –​ український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку і передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, в тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар –​ міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ, Нью-Йорк і Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків і одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахувала в бюджет країни понад 52 млрд грн податків, а також інвестував в розвиток телекомунікацій понад 35 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.